HomeАвтосвітАвтопідбір Київ - найвигідніший вибір при покупці авто!

Автопідбір Київ – найвигідніший вибір при покупці авто!

Цьогоріч вперше за багато років був дуже насичений сезон літніх відпусток. Поки було тепло – люди намагалися отримати якомога більше від сонячних днів, поїхати до заміських будинків відпочинку, до Одеси, або просто позасмагати на березі річки «дикуном». Що, в свою чергу, вплинуло на активність покупок та послуг у різних сферах бізнесу і автомобільний сегмент не став виключенням. Влітку (особливо в другій його половині, коли почалася спека) спостерігалося сильне падіння попиту на автомобілі. Як нові, так і на вторинному ринку. Але, як нам добре відомо, такі періоди формують відкладений попит. Тому експерти компанії Автопідбір Київ уже спостерігають значне підвищення активності серед покупців.

Люди цікавляться авто з різних цінових сегментів – від вживаних автомобілів вартістю 4-7 тис. $ до майже нових елітних авто, ціна яких перевалює далеко за 100 тис. $.

На противагу зростаючому попиту, спостерігається й інша, не дуже втішна тенденція на ринку б/в авто – майже повна відсутність пропозицій. Відкриваючи сайти з продажу вживаних автомобілів ми бачимо тисячі оголошень. Проте, експертам компанії Автопідбір Київ достатньо уважно проаналізувати ці оголошення, щоб визнати непридатними для рекомендації нашим клієнтам щонайменше 90% із запропонованих авто.

Автопідбір Київ - найвигідніший вибір при покупці авто!

Ті 10%, що залишилися, теж у більшості не проходять перевірки. Деякі авто відкидаються під час телефонного спілкування з власниками, інші – після першого контакту експерта Автопідбір Київ.

Чому так відбувається?

Тому що більшість машин на вторинному ринку мають низку класичних проблем:

  • Автомобіль був сильно пошкоджений в ДТП;
  • Скручений пробіг;
  • Велика кількість технічних несправностей;

Автопідбір Київ - найвигідніший вибір при покупці авто!

Також варто не забувати про проблеми з документами. Таке трапляється вкрай рідко, але все ж буває.

Отже, подекуди на пошуки доводиться витратити більше місяця і переглянути величезну кількість пропозицій, поки знайдеться саме той варіант, який ми зможемо сміливо порекомендувати для покупки нашим клієнтам.

Пригін зі США на даний час також не є панацеєю. Отримати реальну вигоду за півроку очікування (а саме стільки займає весь процес) можна лише в тому випадку, якщо клієнт має у своєму розпорядженні великий бюджет на покупку. І все одно, існує низка ризиків, про які більшість компаній, які займаються лише пригоном, замовчують, щоб не втратити клієнтів.

Отже, можна зробити висновок, як складається ситуація зараз:

зростаючий попит на тлі пропозиції, що зменшується – така тенденція веде до невпинного зростання цін. Чи варто впадати у відчай? Звісно ж ні!

Автопідбір Київ - найвигідніший вибір при покупці авто!

Компанія Автоподбор Киев навіть у такий непростий час успішно справляється з пошуком автомобілів у будь-якому бюджеті та будь-якої складності. Багаторічний досвід у підборі авто на українському ринку вживаних автомобілів дозволяє допомагати нашим клієнтам успішно вирішити завдання та проблеми, з якими вони стикаються.

Докладніше про умови співпраці можете дізнатися у нас на сайті, а на нашій сторінці в Instagram ознайомитися з багатьма прикладами підібраних нами авто та відгуками задоволених нашою роботою клієнтів.

Якщо буде потрібна допомога або у вас залишилися питання – сміливо звертайтеся, консультація абсолютно безкоштовна!

Свіжі новини

Схожі новини