HomeАвтосвітLG Energy збільшить випуск акумуляторів для електромобілів

LG Energy збільшить випуск акумуляторів для електромобілів

Південнокорейська LG Energy Solution Ltd. планує інвестувати близько 7 трлн (5,55 млрд доларів) цього року в розширення потужностей з випуску акумуляторів для електромобілів. Компанія, що постачає акумулятори для автомобілів Tesla Inc., General Motors Co. та низки інших великих автовиробників, розраховує, що до 2025 року її підприємства зможуть виробляти акумулятори сукупною ємністю 520 ГВт.год на рік порівняно з 200 ГВт.год у 2022 році.

LG Energy планує будувати нові та розширювати існуючі підприємства в США та Китаї, щоб задовольнити зростаючий попит на електромобільні акумулятори, заявили керівники компанії під час конференц-дзвінка після публікації квартальної звітності. Компанія вже має підприємства або будує їх у Південній Кореї, Польщі, Китаї та Північній Америці.

Чистий прибуток LG Energy у першому кварталі впав на 48% на тлі зростання цін на сировину, глобальної нестачі напівпровідникових компонентів, а також російсько-українського конфлікту, що ускладнило проблеми в ланцюжках поставок.

Як йдеться в повідомленні компанії, її чистий прибуток склав 226,6 млрд вон (179,7 млн ​​доларів) порівняно з 433,6 млрд вон роком раніше. Консенсус-прогноз експертів, опитаних FactSet, для цього показника становив 206,4 млрд. вон.

Квартальний виторг LG Energy збільшився на 2,1%, до 4,342 трлн вон, операційний прибуток зменшився на 24%, до 258,9 млрд вон. Компанія підвищила прогноз виручки на 2022 рік на 7,3%, до 19,2 трлн, відзначивши високий попит на акумулятори цього року.

LG Energy була виділена із LG Chem Ltd. у грудні 2020 року та провела IPO у січні поточного року.

Свіжі новини

Схожі новини