HomeАвтосвітРозкрито термін прем'єри першого електрокара Xiaomi

Розкрито термін прем’єри першого електрокара Xiaomi

Компанія може показати прототип свого автомобіля раніше ніж очікувалося

Китайський техногігант Xiaomi розповів про розробку власного автомобіля понад рік тому. Як повідомляє видання Sina Tech з посиланням на джерела, прем’єра первістка Xiaomi вже не за горами: прототип можуть подати на публічному заході вже в серпні. Про сам автомобіль поки що відомо мало. Очікується, що це буде седан із електричною силовою установкою та системою автономного водіння, який отримає цінник на рівні 700-800 тисяч у перерахунку на гривні.

Після дебюту інженерний прототип електромобіля Xiaomi спрямують на дорожні випробування, які будуть проводити навіть при низьких температурах. Масове виробництво, за раніше опублікованими даними, має стартувати в 2024 році, проте Xiaomi може наблизити цю дату: компанія вже зайнялася пошуком PR-директора для проекту, який займатиметься рекламою після прем’єри.

Xiaomi офіційно оголосила про намір увійти до нового для себе автомобільного сектору наприкінці березня минулого року. Статутний капітал новоствореного підрозділу Xiaomi EV становив 10 мільярдів юанів, або 1,55 мільярда доларів, а пізніше у розробку зобов’язалися вкласти ще 10 мільярдів доларів протягом десятиліття.

Розкрито термін прем'єри першого електрокара Xiaomi

У листопаді 2021 року Xiaomi підписала контракт з Пекінським комітетом з управління економічним та технологічним розвитком на будівництво штаб-квартири, дослідницького центру в Ічжуані та виробничого майданчика, який зможе випускати до 300 тисяч автомобілів на рік.

Ціни на моделі Xiaomi варіюватимуться від 150 тисяч до 300 тисяч юанів (700-1,4 мільйона гривень за нинішнім курсом). Раніше повідомлялося, що IT-компанія оснастить свій автомобіль автопілотом четвертого рівня: це означає, що він зможе їхати без участі людини за заданим ним маршрутом. Однак тепер інсайдери повідомляють про менш просунуту систему — рівень L3 або навіть L2+.

Свіжі новини

Схожі новини