HomeАвтосвітЩо таке лізинг, і в чому переваги покупки авто в Automoney

Що таке лізинг, і в чому переваги покупки авто в Automoney

Тепер і в поточній ситуації автомобіль — одна з найважливіших речей для українця. Ви не обмежені, і можете вільно переміщатися як завгодно і будь-коли. В умовах перебоїв електроенергії стає проблематично вибратися кудись громадським транспортом, а попит на таксі в ці періоди нещадно зростає. Тому на сьогодні машина — це не предмет розкоші, а необхідність. Крім того, зараз при погіршенні ситуації в країні автомобіль дозволить вчасно евакуюватися, не чекаючи на когось, хто міг би допомогти з виїздом з небезпечної території. Водночас в Україні ринок праці різко пішов на спад у розрізі пропозицій, і блискавично поповзли вгору списки резюме тих, хто втратив роботу через війну. Однак за достатнього запасу коштів або лише тимчасової відсутності працевлаштування варто розглянути варіант придбання авто в лізинг.

Автолізинг в Україні представлений у двох видах — оперативному та фінансовому. Перший варіант найпоширеніший в ЄС та США, проте не такий популярний в Україні. Це пов’язано з ментальністю — українці не люблять їздити “не на своєму” автотранспорті. При оперативному лізингу мається на увазі, що клієнт поверне авто згідно з терміном, зазначеним у договорі. Фінансовий лізинг — це своєрідний цільовий кредит на покупку машини. Тобто клієнт стає повноцінним власником автотранспорту одразу після укладання договору, а всі права належатимуть йому після закінчення виплат за кредитом згідно з договором.

Лізинг авто від Automoney

Одна з найвідоміших компаній, що спеціалізується на фінансовому лізингу — Automoney. Компанія на ринку вже понад чотири роки й встигла профінансувати понад 2500 клієнтів. Чинний автопарк організації налічує понад 1200 одиниць.

Лізинг Automoney принципово відрізняється від звичайного кредитування в банку. Клієнт оплачує лише аванс та комісію, яка нараховується один раз. Інші початкові витрати поступово розподіляються весь період дії договору. До низу входять реєстрація, податки, страхування та ін. Все, що потрібно від клієнта — підписання договору. Усі технічні нюанси залишаються за компанією.

Як скористатися пропозицією Automoney?

Щоб подати заявку на лізинг, клієнту потрібно залишити запит на сайті компанії. Після цього з ним зв’яжуться для уточнення деталей та проведення консультацій. Потім клієнт повідомляє про авто, яке хоче придбати, або залишає задачу пошуку машини на менеджерів. Договір лізингу готується протягом кількох годин, після чого відбувається його підписання. Відразу після цього клієнт може забирати автомобіль у день підписання.

Технічні деталі. Клієнт вносить перший платіж, мінімальна частина якого становить від 30% загальної вартості обраної машини. Залишок клієнт оплачує щомісяця згідно з графіком платежів.

Переваги покупки авто в лізинг

Простота

У Automoney умови такі ж прості та зрозумілі, як і у сфері світового лізингу. Мета — аби клієнт повністю розумів усі умови, на які він підписувався, та міг без побоювань купити БУ авто у кредит.

Швидкість і зручність

Як правило, клієнт може розраховувати на отримання авто в день підписання договору.

Гнучкість

Прості та сучасні процеси дозволяють створювати рішення, які будуть працювати для користувачів. Automoney має досвід, щоб зрозуміти потреби клієнтів.

Збереження бюджету

Клієнту потрібно внести початковий внесок від 30% від загальної ціни авто, що дозволяє розподілити гроші, що залишилися, на свої потреби. Щомісячні платежі — оптимальний вибір для тих, хто не готовий купити авто одразу за його повну вартість.

Свіжі новини

Схожі новини