HomeАвтосвітTesla відкликає близько 130 тисяч електромобілів через проблему з дисплеєм

Tesla відкликає близько 130 тисяч електромобілів через проблему з дисплеєм

Tesla відкликає близько 130 000 електромобілів у США через проблеми з центральним дисплеєм. Очевидно, процесор інформаційно-розважальної системи може перегрітися під час швидкої зарядки автомобіля. Якщо він перегрівається, мультимедійка або починає гальмувати, або взагалі може згаснути.

Відкликання зачіпає всі моделі Tesla, включаючи Model 3, Model Y, Model S та Model X. Однак під відгук потрапляють лише автомобілі з певною програмною прошивкою.

В описі відгуку пояснюється, що якщо центральний екран дисплея Tesla починає глючити, це може вплинути на інші пов’язані функції. Наприклад, на дисплеї камери заднього виду та на режими руху.

За інформацією Tesla, жодних надзвичайних подій, спричинених цими неполадками, поки що не зафіксовано. Як і у випадку з попередніми повідомленнями Tesla, на порушені автомобілі буде завантажено оновлення ПЗ, яке має вирішити проблеми з перегрівом.

Це 11 відклик Tesla в 2022 році. За цей час цього торкнулося близько 2,3 млн. автомобілів. На щастя, багато проблем вдалося усунути за допомогою оновлення програмного забезпечення «по повітрю», яке не потребує поїздки до сервісного центру.

Тим часом, компанія пообіцяла зробити Шанхай автомобільною столицею світу. Tesla будує новий завод на сусідній території у тому самому районі, де розташований вже існуючий Giga Shanghai. Спочатку на ньому планується виробляти молодші електрокари Model Y і Model 3. В результаті, Gigafactory Shanghai стане «найбільшим у світі центром експорту автомобілів». Фактично, місто стане світовою автомобільною столицею, що постачає транспортні засоби у великих кількостях і в різні куточки світу.

Свіжі новини

Схожі новини