HomeАвтосвітУ Росії назвали найпопулярніші вживані автомобілі

У Росії назвали найпопулярніші вживані автомобілі

Аналітики “СберАвто” склали рейтинг найпопулярніших автомобілів. Так, у категорії машин віком 5 років перше місце посіла Lada. Ці автомобілі становлять 15% від усіх моделей, що продаються на платформі “СберАвто”.

До трійки лідерів того ж віку також увійшли Kia та Volkswagen, частка кожної марки – 12%. Далі з невеликим відривом розташувалися Hyundai – 11% та Renault – 9%. Найпопулярнішими моделями авто у цій віковій категорії стали Lada Granta, Kia Rio та Volkswagen Polo. Частка автомобілів з автоматичною коробкою серед авто віком 5 років склала 63%, частка авто з бензиновим двигуном — 91%.

Серед марок авто віком 10 років найпопулярнішими стали автомобілі Nissan (10%), далі слідує Volkswagen – 9% і Kia – 8%. У п’ятірці лідерів також опинилися Hyundai та Renault. Найпопулярнішими моделями у цій віковій категорії стали Nissan Qashqai, Volkswagen Polo та Nissan X-Trail. Автомобілі з автоматичною коробкою передач становлять 62% від усієї пропозиції, авто на бензині – 90%.

Серед автомобілів віком 15 років лідерами стали: Toyota (9%), Nissan (8%), Hyundai (8%), Kia (5%) та Renault (4%). Найбільш популярні моделі – Toyota Corolla, Kia Rio та Nissan Qashqai. У цій віковій категорії пропозиція по авто з автоматичною та механічною коробками передач розподілилася майже порівну: у них частки у 51% проти 49% відповідно, а ось частка авто з бензиновими двигунами виявилася максимальною серед усіх вікових категорій — 93%.

Щодо автомобілів віком 20 років, у цій категорії Toyota також опинилася в лідерах, причому з великим відривом – 43%. Серед найближчих конкурентів Lada – 8%, Volkswagen, Kia – 5% та BMW – 4%. Найпопулярнішими моделями авто у цій віковій категорії стали Toyota Corolla, Volkswagen Polo та LADA Granta. Частка автомобілів з автоматичною коробкою передач становила 59%, частка бензинових авто – 92%, частка авто в кузові седан – 33%.

Свіжі новини

Схожі новини