HomeАвтосвітЖінки менше дбають про свої автомобілі (дослідження)

Жінки менше дбають про свої автомобілі (дослідження)

Тому їх машини більше схильні до ризику раптових поломок.

Чи це раптово заглухлий мотор, утворення диму або спущена шина: 64% німецьких водіїв хоч раз зіштовхувалися з поломкою автомобіля, як показує репрезентативне дослідження, проведене мережею заправних станцій HEM.

Ремонт поломки часто пов’язаний зі стресом та часом, коштує і грошей, і нервів. Але багато поломок можна запобігти простим заходам, про які, як з’ясувалося, знає не кожен водій. Згідно з дослідженням, жінки менше дбають про регулярне технічне обслуговування свого автомобіля і, отже, їх машини частіше ламаються раптово.

Незважаючи на те, що дослідження було проведено в Німеччині, воно відображає ситуацію в більшості країн.

Основна частина респондентів (87%) регулярно привозить свої автомобілі на техобслуговування після кожні 15 000–30 000 кілометрів пробігу. Однак багато водіїв зневажливо ставляться до простих перевірок: приблизно дев’ять із десяти водіїв регулярно вимірюють рівень олії, лише 42% возять із собою каністру моторної олії «на долив». Тільки 49% регулярно перевіряють акумуляторну батарею (60% з них чоловіки), 45% – клинові та зубчасті ремені (62% з них чоловіки), 49% – свічки запалення та гальма (58% з них чоловіки).

Сьогодні у багатьох транспортних засобах встановлені численні сигнальні лампи, щоб привернути увагу до можливих несправностей або неминучих функціональних відмов. Проте 26% опитаних жінок заявили, що не знають усіх значень контрольних лампочок. Серед водіїв-чоловіків таких лише 12%.

У дослідженні «Автомобільні поломки та аварії», проведеному мережею АЗС HEM у березні 2022 року, взяли участь 2518 людей віком від 18 років та старших.

Свіжі новини

Схожі новини