HomeНовинкиНайменший у світі кабріолет розійшовся тиражем 100 000 одиниць за три дні

Найменший у світі кабріолет розійшовся тиражем 100 000 одиниць за три дні

Китайська компанія Wuling, створена концернами SAIC та GM, почала приймати замовлення на новий компактний автомобіль Mini EV Cabrio і лише за перші три дні отримала понад 100 000 замовлень. Компанія оголосила, що незабаром організує лотерею на вибір 2000 осіб, які першими отримають електричний кабріолет.

Двомісний автомобіль має ультракомпактні розміри – довжина 3059 мм, ширина 1521 мм, висота 1614 мм. Колісна база складає лише 2010 мм. З такими параметрами він може претендувати на звання “найменший кабріолет у світі”. Привід електродвигуна потужністю 41 к.с. (110 Н/м). Максимальна швидкість обмежена 100 км/год. Автомобіль оснащений літієво-фосфатним акумулятором ємністю 26,5 кВтг, що дозволяє проїжджати без підзарядки до 280 км.

Найменший у світі кабріолет розійшовся тиражем 100 000 одиниць за три дні

Кабріолет загалом зберігає дизайн версії з жорстким дахом, але поєднується з м’яким верхом із електроприводом. Інтер’єр аналогічний інтер’єру інших моделей, але очікується, що він з’явиться на ринку в найбагатшій доступній комплектації. Мається на увазі цифрова панель приладів і компактна медіасистема з камерою заднього виду, а також обладнання для дистанційного керування деякими функціями.

Цікаво, що ціна нового Mini EV Cabrio, який вперше показали півтора роки тому, поки що не оголошена. Оригінальна модель Mini EV вважається найпопулярнішим електромобілем у Китаї, в основному через його базову ціну 32 800 юанів (4 744 євро).

Недорогі міні-електромобілі Wuling виробляються з середини 2020 року і мають великий попит у Китаї. Наприклад, минулого року було продано 470 тисяч автомобілів, а в першому півріччі цього року — 196 тисяч. Звичайно, вирішальним аргументом для покупців є ціна — 4700 доларів за базову версію. Але керівництво спільного підприємства SAIC-GM-Wuling вже усвідомило, що накопичена популярність може допомогти продавати дорожчі варіанти.

Свіжі новини

Схожі новини