HomeАвтосвітПоказано новий кросовер Geely з витратою 4 літри на «сотню»

Показано новий кросовер Geely з витратою 4 літри на «сотню»

У розпорядженні китайських ЗМІ опинилися фотографії нової версії Geely Monjaro, він же Xingyue L – гібрида із можливістю підзарядки від розетки. Звичайна гібридна модифікація у Monjaro вже є, тепер до виходу на ринок готується плагін-гібрид, якому пророкують установку від седана Emgrand L. До її складу входять 1,5-літрова «турбочетвірка» та електромотор, які сумарно розвивають 317 кінських сил. Очікується, що витрата палива Monjaro, що заряджається, складе не більше чотирьох літрів на 100 кілометрів.

Раніше новинку «ловили» на вулицях Китаю в камуфляжі, тепер у Мережі з’явилися знімки автомобіля без маскування – їх опублікувало Міністерство промисловості КНР. Як і передбачалося, гібрид, що підключається, зовні відрізняється від стандартного гібридного Monjaro/Xingyue L заглушкам передніх дифузорів і портом для зарядки на лівому крилі. Крім того, у такого кросовера нові аеродинамічні колісні диски.

Показано новий кросовер Geely з витратою 4 літри на «сотню»

У самій Geely поки не розкривають подробиці про силову установку плагін-гібрида. Однак з великою часткою ймовірності буде використана та ж зв’язка ДВС і електромотора, що і у моделі Emgrand L. У цій установці бензиновий двигун 1.5 виступає в ролі генератора, забезпечуючи енергією тяговий електромотор, а на швидкості більше 20 кілометрів на годину доступний паралельний режим: ньому бензиновий двигун передає тягу на передні колеса.

Що ж до звичайного гібридного Xingyue L без підзарядки, то він продається в Китаї з березня цього року і комплектується 245-сильною установкою. У змішаному циклі такий гібрид витрачає 4,3 літри на 100 кілометрів шляху, а з місця до 100 кілометрів на годину розганяється за 7,9 секунди. Більш потужний плагін-гібрид може перевершити його не лише за динамікою, а й стати найекономічнішим кросовером у гамі – йому пророкують витрату палива менше чотирьох літрів.

Свіжі новини

Схожі новини