HomeШпигунські фотоЗовнішність нового Range Rover Sport розкрили перед прем'єрою

Зовнішність нового Range Rover Sport розкрили перед прем’єрою

В інтернеті з’явився перший шпигунський знімок позашляховика Range Rover Sport наступного покоління, на якому автомобіль повністю зображений без камуфляжу. При цьому офіційна прем’єра автомобіля відбудеться лише 10 травня 2022 року.

Якщо порівнювати новинку з моделлю попереднього покоління, то новий позашляховик збереже відомі пропорції, але при цьому згладженішими лініями і звуженою світлодіодною оптикою.

Що стосується технічної складової, то наступний Range Rover Sport створять на новій модульній платформі MLA-Flex з задньою підвіскою багатоважеля і системою повного приводу з підключенням передньої осі за допомогою муфти. Раніше це шасі вже лягло в основу «старшого» позашляховика Range Rover нового покоління, яке дебютувало восени минулого року.

У лінійку двигунів увійдуть алюмінієві бензинові та дизельні агрегати V6 сімейства Ingenium, які діятимуть разом 48-вольтовим стартер-генератором за схемою «помірний» гібрид.

Крім того, у топової модифікації SVR буде 4,4-літровий твін-турбо мотор V8 потужністю понад 600 к.с., який дозволить позашляховику розганятися з місця до сотні приблизно за 4,0 сек. Нарешті, буде передбачено модифікації з гібридними силовими установками. Не виключено, що пізніше у моделі з’явиться повністю електрична версія.

Свіжі новини

Схожі новини