HomeАвтосвітCastrol відзначає 125 років

Castrol відзначає 125 років

Castrol виповнилось 125 років, ми дивимося у майбутнє з новою стратегією. Як і личить світовому бренду, в цьому ювілейному році Castrol представляє нову сміливу стратегію «Попереду, Вище, Швидше», відповідаючи сучасним потребам клієнтів, а також презентує спеціальний логотип 125-річчя, який буде використовуватися у заходах і спонсорських проєктах по всьому світу впродовж 2024 року.

Моторні оливи Castrol - 125 років розвитку

Нова стратегія

Попереду: вдосконалення рішень мобільності, які допомагають людям і вантажам пересуватися ефективніше завдяки інноваційним технологіям і принципам циркулярності. Моторне масло, рідини та мастила допомагають руху вперед.

Вище: фокус на допомозі промисловим клієнтам Castrol і обладнанню, на яке вони покладаються, працювати краще, підвищуючи ефективність операцій.

Швидше: пришвидшення досліджень нових можливостей та шлях прогресивної диверсифікації. Ініціативи Castrol включають комплексні цифрові та сервісні рішення, імерсійне охолодження дата-центрів і терморегуляцію в елементах живлення. Цей далекоглядний підхід підкреслює прагнення Castrol бути в авангарді інновацій.

Стратегія вже в дії

Світ мобільності змінюється, і Castrol має потенціал втілювати ці зміни. Одним з маркерів цих змін і втілення нової стратегії стало глобальне оновлення айдентики культового бренду Castrol, яке відбулося в Україні в листопаді 2023 року.

Щоб і надалі залишатися на вістрі інновацій та бути готовими до майбутнього, Castrol продовжує інвестувати у свої глобальні технологічні центри у Китаї, Німеччині та Північній і Південній Америці, а також запланував інвестицію 60-ти мільйонів доларів США у новий надсучасний центр з випробування акумуляторів електромобілів та аналітичну лабораторію у Великій Британії.

Дотримуючись «Попереду», одного зі стовпів своєї стратегії, Castrol вже випустив лінійку передових рідин для електромобілів Castrol ON, яка включає трансмісійні рідини, термічні рідини та мастила. Ймовірно, що зростаючий ринок електромобілів буде співіснувати протягом багатьох років з ринками автомобілів з ДВЗ і гібридів. Castrol і надалі допомагатиме автомобілям з двигунами внутрішнього згоряння та гібридним автомобілям бути більш ефективними, розвиваючи свої моторні масла і продукти, але водночас прагнутиме бути лідером з виробництва рідин для електромобілів.

Castrol також зосередиться на запуску циркулярних продуктів і послуг із повторним використанням базових олив, які слугуватимуть основою мастильних матеріалів. Більш циркулярну трансмісійну рідину вже було випробувано в екстремальних умовах разом з Jaguar TCS Racing.

Втілюючи «Вище» зісвоєї стратегії, Castrol підтримуватиме своїх промислових клієнтів у досягненні вищих показників ефективності, продуктивності, циркулярності та цінності. Castrol працює в автомобільній, машинобудівній, робото-технічній, аерокосмічній та вітровій галузях, а в 2023 році в партнерстві з SKF представив рішення «Oil as a Service» для металообробної промисловості.

До того ж Castrol почав дослідницьку співпрацю з медіа-лабораторією Массачусетського технологічного інституту (MIT), підтримуючи програму AstroAnt Payload. AstroAnts – це мініатюрний роботизований рій, призначений для перевірки та діагностики зовнішніх поверхонь космічних кораблів, роверів і посадкових модулів.

В той час, коли 2 основи стратегії «Попереду» і «Вище» зосереджені на зміцненні та розвитку існуючих напрямків бізнесу, її 3-тя складова «Швидше» орієнтована на нові сфери, де Castrol має знання, можливості та досвід для перемоги. Castrol визначив терморегуляцію та диверсифікацію рішень з охолодження дата-центрів, як нові можливості зростання. Робота Castrol над впровадження імерсійного охолодження для ефективного та стійкого функціонування дата-центрів набирає обертів, оскільки GRC, Hypertec, Submer та оригінальні виробники IT-обладнання схвалюють використання імерсійних охолоджуючих рідин Castrol ON.

Castrol відзначає 125 років

Про Castrol 

Castrol, один із провідних світових брендів мастильних матеріалів, має гідне надбання у частині інновацій та дух невтомного першовідкривача. Наша пристрасть до продуктивності, в поєднанні з філософією партнерства, вже понад 125 років дозволяє Castrol створювати моторне масло, охолоджувальні рідини та мастила, які лягли в основу численних технологічних досягнень людства на землі, у повітрі, на морі та в космосі. Дізнайтеся більше про Castrol в Україні на нашому сайті www.castrol.ua.

Моторні оливи Castrol

Свіжі новини

Схожі новини