HomeАвтосвітМоторне масло та рідини для автомобілів Castrol. Все, що потрібно

Моторне масло та рідини для автомобілів Castrol. Все, що потрібно

Castrol пропонує на ринку України широку лінійку рідин для автомобілів та моторне масло, визнане в світі та перевірене часом. Продукти Castrol розроблені відповідно до потреб сучасних автомобілів. Всі продукти доступні на нашому сайті. У випадку, якщо вам потрібно підібрати моторну оливу або рідину для автомобіля, ви можете скористатися нашим Пошуковиком олив – достатньо ввести дані про марку, модель та рік випуску транспортного засобу і система наддасть перелік рекомендованих для застосування  продуктів Castrol.

Особливості моторних масел для автомобілів від Castrol

Компанія Castrol випускає моторне масло для легкових автомобілів під трьома брендами, кожен з який має свою унікально особливість:

 1. Castrol EDGE – моторне масло, яка забезпечує вищу потужність при тих самих витратах палива*.
 2. Castrol MAGNATEC – моторне масло, що оптимально підходить для сучасного міського водіння. Воно надає 50% кращий захист від зносу під час прогріву** та після повторного пуску двигуна***.
 3. Castrol GTX – моторне масло, яке допомагає зберігати двигун чистим, подовжуючи його термін служби завдяки протистоянню утворенню осаду та відкладень.

Оригінальна лінійка моторних олив Castrol протестована відповідно до міжнародних стандартів, щоб забезпечувати стабільну роботу моторів, підвищення їх ефективності та  тривалий захист від зносу, надаючи впевненість нашим клієнтам.

Переваги використання автомобільного моторного масла Castrol

Продукція компанії Castrol – це квінтесенція 125 років досвіду створення рідин для автомобілів, серед яких моторне масло стало візитівкою бренду. Спеціалісти відстежують сучасні тенденції розвитку автомобільної промисловості та вносять відповідні зміни до складу технічних рідин. Часто ми самі задаємо тренди розвитку індустрії, створюючи унікальні рішення, щоб подолати нові виклики прогресу. Оригінальні моторні масла Castrol проходять багатоетапний контроль якості, що в результаті забезпечує наступні переваги при застосуванні:

 • тривалий термін служби двигуна без пошкоджень та потреби у ремонті;
 • ефективний запуск мотора за будь-яких погодних умов та інших зовнішніх обставин;
 • захист внутрішніх компонентів двигуна;
 • протистояння утворенню осаду і накопиченню забруднюючих частинок та інших елементів, які могли б пошкодити двигун.

Автомобілісту важливо ретельно підібрати моторну оливу та використовувати тільки оригінальну продукцію. Щоб бути впевненими, що ви придбали оригінальну продукцію Castrol, купуйте її в офіційних точках продажу нашої продукції. Серед них є як інтернет-магазини, посилання на які є на нашому сайті, так класичні магазини, які вказані на мапі в розділу пошуку олив нашого сайту.

Додатковою гарантією оригінальності олив може бути її перевірка. Моторне масло Castrol, точніше його каністра, у більшості випадків мають унікальний код, прихований під стікером. Ви можете перевірити цей код на сайті original.castrol.com і бути впевненим, що ваш Castrol справжній.

Моторне масло та рідини для автомобілів Castrol. Все, що потрібно

Інша продукція для автомобілів від Castrol

Стабільне функціонування автомобіля – це не лише ефективна робота двигуна, але й надійне функціонування інших компонентів та систем. Тому компанія Castrol, окрім моторного масла, пропонує й інші технічні рідини для підвищення продуктивності та безперебійної роботи механізмів:

 • трансмісійні рідини для надійної роботи трансмісії;
 • гальмівні рідини, щоб захищати гальма від парових корків, корозії та інших пошкоджень;
 • охолоджувальні рідини для захисту двигуна від перегріву;
 • машинні мастила для змащування підшипників, шарнірів, петель та інших деталей.

Обираючи моторне масло, охолоджувальні та інші технічні рідини, пам’ятайте, що це запорука стабільної, ефективної роботи внутрішніх вузлів автомобіля. З якісною продукцією елементи зношуватимуться менш інтенсивно та працюватимуть без перебоїв.

* Вища потужність при нормалізованому споживанні палива порівняно з базовою специфікацією 5W-40, продемонстрована випробуванням двигунів для понад 80% продукції Castrol EDGE за даними 2021 року.
*Протестовано відносно ліміту зносу Sequence IVA API SN.
**Протестовано відносно ліміту зносу CEC OM646LA ACEA.

Свіжі новини

Схожі новини