HomeАвтосвітЕксперти вивчили моделі автомобілів, які не розчарували своїх власників

Експерти вивчили моделі автомобілів, які не розчарували своїх власників

Експерти вивчили, які автомобілі мають найвищі оцінки серед автовласників на підставі відгуків із провідних міжнародних сайтів Parkers, HonestJohn, Autotrader та Edmunds.

Глобальний індекс моделей, якими задоволені їх власники, склала міжнародна онлайн-платформа з навчання водінню Zutobi.

Загальна оцінка розраховувалася як середнє оцінки, взяті з кожного сайту відгуків.

Найбільше задоволення від своїх транспортних засобів відчувають власники:

1. Tesla Model 3 – середній рейтинг 4,53. Невипадково Model 3 є автомобілем Tesla, що найбільше продається, і одним з найкращих у світі електромобілів.

2. Volvo XC40 – середній бал 4,5. Модель займає друге місце у нашому списку. Це компактний кросовер, розроблений з урахуванням практичності і комфорту, який у 2021 році був одним з автомобілів, що найбільше продаються в Європі.

3. Ford Puma – середній рейтинг 4,43. Паркетник замикає трійку лідерів із середньою оцінкою 4,43. Puma – ще один європейський бестселер 2021 року. Це доступний п’ятидверний SUV з привабливим зовнішнім виглядом, створений для того, щоб отримувати задоволення від водіння.

Цікаво, що світові настрої по трійці лідерів точно збігаються з настроями європейських покупців. Вищезгадані моделі в ЄС займають ті самі місця і набрали стільки ж балів. А ось «десятка» найгідніших збігається не повністю, тому назвемо провідні моделі Європи, а в дужках наведемо дані загалом у світі:

4. Peugeot 208 – 4,4 бала (та ж модель – 4,4 бала)

5. Volkswagen Polo – 4,4 бала (та сама модель – 4,4 бала)

6. Peugeot 3008 – 4,33 бала (Land Rover Discovery – 4,38 бала)

7. BMW 3 Series – 4,33 бала (Peugeot 3008 – 4,33 бала)

8. Toyota Corolla – 4,33 бала (та сама модель – 4,33 бала)

9. Dacia Sandero – 4,13 бала (Mazda CX-5 – 4,3 бала)

10. Mercedes A-Клас – 4,10 бала (BMW 3 Series – 4,25 бала).

При пошуку нового автомобіля, будь то ваша десята покупка або найперший автомобіль після навчання водінню, перегляд відгуків реальних власників — один із найкращих способів отримати достовірну інформацію про транспортний засіб, який ви розглядаєте, нагадують експерти.

Свіжі новини

Схожі новини