HomeАвтосвітФакел на дорозі: автобус на газі згорів вщент (ВІДЕО)

Факел на дорозі: автобус на газі згорів вщент (ВІДЕО)

Зняті кадри нагадують сцену із голлівудського фільму. Бракує тільки Вина Дизеля.

Альтернативні види палива, наприклад, стислий природний газ, — це простий та ефективний спосіб зробити автомобіль економнішим та нешкідливим для навколишнього середовища. Але часом щось йде не так, і від автомобілів залишаються обгорілі кузови. Саме це й сталося неподалік італійського міста Перуджа. Автобус з полум’ям, що виривається з балонів на даху, виглядає як ракета, що запускається в космос.

Одразу скажемо, що під час пожежі ніхто не постраждав — пасажирів у салоні не було, а водій встиг вчасно вистрибнути з автобуса та викликати пожежників. Але коли ті приїхали, гасити було вже нічого.

У соцмережах щодо пожежі виникло багато теорій. Одні доводили, що це горить електробус, інші — що так гаряче можуть горіти лише балони з воднем. Але цей Irisbus Iveco Cityclass оснащений звичайним двигуном та газобалонним обладнанням, встановленим на даху.

Це не перший випадок, коли автобус, який працює на стиснутому природному газі, спалахує. Але слід зазначити, що відбувається таке вкрай рідко.

Друге відео, зняте пожежниками, показує, наскільки гаряче горів автобус — навколо нього навіть асфальт розплавився і зайнялося сусіднє поле.

Свіжі новини

Схожі новини