HomeАвтосвітFerrari зробила найтонший годинник у світі за ціною чотирьох гіперкарів

Ferrari зробила найтонший годинник у світі за ціною чотирьох гіперкарів

Перший годинник, створений в рамках співпраці Richard Mille і Ferrari, виявився найтоншим механічним годинником у світі, відібравши це звання у Bulgari Octo Finissimo Ultra. Товщина корпусу моделі RM UP-01 Ferrari – всього 1,75 міліметра, приблизно як дві складені разом банківські картки. Коштує такий годинник 1,88 мільйона доларів. За цю суму можна купити чотири флагманські 1000-сильні гіперкари SF90 Stradale, ціни на який в Італії починаються від 430 000 євро (437 000 доларів).

Richard Mille RM UP-01 Ferrari

Richard Mille RM UP-01 Ferrari — це найтонший механічний наручний годинник у світі. Їхній титановий корпус має товщину всього 1,75 міліметра (дві складені разом банківські картки), що на 0,05 міліметра менше, ніж у попереднього рекордсмена Bvlgari Octo Finissimo Ultra. Механізм годинника розроблений Richard Mille разом з лабораторією Audemars Piguet Le Locle. Він працює з частотою 28800 напівколивань на годину і забезпечує запас ходу 45 годин.

На відміну від рішень конкурентів, калібр RMUP-01 виконаний у вигляді самостійного вузла, а не поєднаного із корпусом. Платина і скелетонізовані мости зроблені з титану Grade 5. Для зменшення глибини мала пластина балансу та захисний штифт, що не допускають прослизання анкера, замінені спуском з подовженою вилкою.

Richard Mille RM UP-01 Ferrari

Висота механізму – 1,18 міліметра, а вага – 2,87 грама. При цьому маса самого годинника не перевищує 30 грамів. Безель кріпиться до монолітної основи 13 титановими гвинтами з каннелюрами, у двох віконцях під тонким сапфіровим склом розміщені індикація поточного часу і вузол балансу.

Richard Mille RM UP-01 Ferrari

Хоча RM UP-01 Ferrari здаються крихкими, вони витримують навантаження з прискоренням більше 5000 g. Корпус годинника по периметру ущільнений гумовою прокладкою, коронки обрамлені керамічними кільцями. Заявлена ​​водонепроникність – до 10 метрів. Каучуковий ремінець інтегрований. Тираж – всього 150 примірників за ціною 1,88 мільйона доларів за кожен.

Свіжі новини

Схожі новини