HomeАвтосвітFerrari F50 Майка Тайсона продали за великі гроші

Ferrari F50 Майка Тайсона продали за великі гроші

Все, чого торкався легендарний боксер Майк Тайсон, коштує грошей, і один такий автомобіль зараз виставлений на продаж — Ferrari F50. Аукціон відбудеться за тиждень, і очікується, що за цей екземпляр заплатять 4,5-5,5 мільйона доларів.

У розпал своєї кар’єри, коли він заробляв 30 мільйонів доларів всього за один матч на рингу, американський суперваговик купив цей Ferrari F50. Однак автомобіль, що розглядається, крім приналежності такої знаменитості, як Тайсон, є частиною одного з найцінніших лотів Ferrari F50 – Rosso Corsa (Racing Red). А таких автомобілів, призначених для ринку Північної Америки, лише 55 штук.

Ferrari F50 Майка Тайсона продали за великі гроші

Шасі 104220 залишило завод 13 лютого 1996 року і було доставлено через Ferrari North America для спортивного автомобіля Nadir Amirvand’s Beverly Hills Sports Car, перш ніж опинитися в гаражі Майка Тайсона. Він володів ним до 2001 року, коли його продали співзасновнику Infospace Кевіну Маркусу.

Згодом цей F50 переходив із рук інших колекціонерів, поки його нинішній власник, який купив його у 2017 році, не вирішив його знову продати. Він привіз його до Ford Lauderdale для капітального ремонту вартістю 75 000 доларів, який приніс йому повторну сертифікацію Ferrari Classiche. Ремонт включав нове зчеплення і шини, роботи з підняття передньої підвіски і кондиціонера, відновлення панелей салону.

Одометр показує всього 9966 км пробігу, а автомобіль знаходиться у відмінному стані, консервований і обслуговується, що надає йому ще більш серйозну колекційну цінність. Додайте до цього той факт, що колись він належав Майку Тайсону, і це не просто автомобіль, це єдиний у своєму роді автомобіль, і він, ймовірно, стане лідером торгів на аукціоні Gooding & Company у Пеббл Біч. У попередньому продажу того ж Ferrari F50 у 2017 році естімейт був удвічі меншим.

Ferrari F50 Майка Тайсона продали за великі гроші

Культовий Ferrari продається зі знімним жорстким верхом, набором інструментів, лампочкою та насосом для шин, шкіряною оббивкою з керівництвом, керівництвом користувача, гарантійним талоном, оригінальною наклейкою на вікно, автомобільним чохлом, м’яким аварійним верхом, заводською презентаційною книгою та багажем.

Свіжі новини

Схожі новини