HomeАвтосвітGeely випускатиме висококласні електричні пікапи

Geely випускатиме висококласні електричні пікапи

Фірма Geely випускатиме висококласні електричні пікапи під маркою Radar. Китайські журналісти з’ясували, що про новий бренд розкажуть 13 травня, причому цього дня може бути не лише оголошено стратегію Radar, а й представлено перший прототип. Подробиць немає, але за неофіційними даними Geely хоче випускати аналоги американських вантажівок Rivain: значить у розробці дуже потужні та важкі преміум-пікапи.

Для Geely сегмент пікапів новий, адже на внутрішньому ринку продається єдина вантажівка — бензинова Farizon Remote FX, яка є невигадливо допрацьованим Atlas Pro. Проте електричні пікапи — зовсім інша справа, адже досвід минулих років застосувати автовиробникам складніше.

Для висококласних електропікапів холдинг Geely, напевно, задіює алюмінієву платформу SEA (Sustainable Experience Architecture). Інженери Geely пишаються, що можливості масштабування SEA є колосальними — за загальними принципами можна створювати і суперкари, і комерційний транспорт, і бюджетні сіті-кари.

Первенцем SEA став універсал Zeekr 001 – у топ-версії 544 кінські сили, повний привід, батарея на 100 кіловат-годин та автономність 606 кілометрів (NEDC).

Якщо китайцям вдасться випустити електропікап, схожий за характеристиками на флагман Rivian, то холдинг Geely напевно не обмежиться продажами на внутрішньому ринку і поставлятиме новинку на експорт. До речі, сегмент преміум-пікапів приваблює все більше автовиробників — нещодавно про розробку подібної моделі заявила Audi.

Свіжі новини

Схожі новини