HomeАвтосвітКаліфорнія перейшла на цифрові номерні знаки

Каліфорнія перейшла на цифрові номерні знаки

Штат Каліфорнія офіційно перейшов на цифрові номерні знаки після того, як Reviver, компанія, що виробляє електронні номерні знаки для транспортних засобів, повідомила про успішне завершення пілотної операції з їх впровадження, повідомляє Carscoops.

Тепер будь-який житель штату може вибрати цифрові номерні знаки під час реєстрації нового автомобіля або замінити звичний металевий номер із водонепроникним дисплеєм на електронний за щомісячну абонентську плату у розмірі від 20 до 25 доларів.

Тестування цифрових номерних знаків почалося в США майже п’ять років тому, і тепер Каліфорнія ухвалила закон, що дозволяє використовувати електронні пристрої, які «відповідають певним критеріям», як номерні знаки. Поки що єдиним виробником таких номерів є компанія Reviver.

Каліфорнія перейшла на цифрові номерні знаки

Водії, які хочуть йти в ногу з технологіями, мають два варіанти — замовити цифрову табличку на батарейках або провідну. У першому випадку абонентська плата становитиме $19,95 на місяць, і за ці гроші виробник надасть покупцеві змінний акумулятор із п’ятирічним терміном служби. Кабельний електронний номер коштує $24,95 на місяць і потребує професійної установки та підсвічування.

Перевагами цифрових номерів є можливість трансляції реклами при зупинці та стоянці автомобіля, індикація того, що автомобіль викрадено (за бажанням власника), а також можливість візуальної персоналізації. Крім того, в салон вбудований GPS-трекер, який дозволить власнику бачити місцезнаходження автомобіля.

Електронні номери тепер дозволені на продаж у чотирьох штатах — Каліфорнії, Мічигані, Арізоні та Техасі. Ще десять штатів США на різних стадіях впровадження нової технології.

Свіжі новини

Схожі новини