HomeАвтосвітКріштіану Роналду будує віллу з гаражем на 30 суперкарів

Кріштіану Роналду будує віллу з гаражем на 30 суперкарів

Кріштіану Роналду, схоже, починає замислюватися про завершення кар’єри. У вересні 2021 року він купив велику ділянку землі у престижному та дорогому районі Кашкайша, яку називають Португальською Рів’єрою. Наміри зірки світового футболу полягають у тому, щоб збудувати собі місце для життя після завершення кар’єри, але є одна проблема.

Будівництво розкішного особняку площею понад тисячу квадратних метрів буде завершено на початку наступного року. Крім просторих віталень та спалень, тут буде власний кінотеатр та спа, ігрова кімната та кабінет, критий та відкритий басейни та гараж на 30 суперкарів. Він буде оснащений спеціальним підйомним механізмом, який дозволяє Роналду вибирати автомобіль одним натисканням кнопки.

Спочатку на будівництво футболіст виділив 10 мільйонів євро, але через збільшення вартості матеріалів та прагнення Роналду, щоб усе було ідеально, бюджет було збільшено вдвічі. Єдине, що бентежить зірку «Манчестер Юнайтед», це вид з вікон. Гольф-клуб Oitavos розташований між майбутнім особняком та океаном. Щоб вирішити цю проблему, Кріштіану придбає клуб, а потім знесе його, щоб з кожної з величезних спалень у його особняку був вид на океан.

Адвокати Роналду вже зустрілися із власником клубу та обговорили умови угоди. За наявними даними, португальська зірка готова прийняти будь-яку пропозицію, гроші не є проблемою. Друзі футболіста стверджують, що Роналду – перфекціоніст, який може дозволити собі досконалість.

Крім зносу гольф-клубу, він також хоче побудувати приватну дорогу до своєї майбутньої вілли, де він житиме зі своєю нареченою Джорджіною Родрігес та їхніми дітьми.

Свіжі новини

Схожі новини