HomeАвтосвітГлава Volkswagen попередив про проблеми із зупинкою російського газу

Глава Volkswagen попередив про проблеми із зупинкою російського газу

Герберт Діс, генеральний директор Volkswagen Group, серйозно стурбований тим, що деякі кроки щодо заміни російського газу в Німеччині не були зроблені досить швидко. А у разі повного припинення постачання німецька промисловість зіткнеться із серйозними проблемами.

За словами Діса, припинення постачання російського газу матиме серйозні наслідки для автомобільної промисловості. Тому менеджер попереджає, що Volkswagen збереже можливість використовувати електростанції на вугіллі, а не на газі, якщо це відбудеться.

Глава VW Group, який виступав в інтерв’ю Катарському економічному форуму в Досі, також пояснив, що, незважаючи на прогрес, досягнутий у постачаннях зрідженого природного газу (ЗПГ) зі США та інших країн, і будівництво необхідної інфраструктури, щоб бути незалежним від постачання з Росії, потрібен час.

Глава Volkswagen попередив про проблеми із зупинкою російського газу

“Я впевнений, що в довгостроковій перспективі ми будемо незалежні від російського газу, але зараз ми, ймовірно, рухаємося недостатньо швидко”, – сказав Діз кореспонденту агентства Bloomberg Ганні Едвардс. «Справа в тому, що світове виробництво автомобілів вже значно сповільнилося через кризу напівпровідників та нестачу сировини. Якщо це ускладниться подальшими затримками через складність із пошуком енергії, криза посилиться ще більше», — додав менеджер.

«На даний момент ми не бачимо зниження попиту, – пояснив керівник VW, – але в майбутньому клієнти можуть змінити своє ставлення. дозволити собі йти далі».

У Вольфсбурзі, історичному оплоті німецької компанії, виникла ідея швидко обігнати Tesla за обсягами продажу 100% електричних моделей. Ціль полягає в тому, щоб до 2025 року німці постали перед американською компанією. Але в нинішніх геополітичних труднощах завдання виявиться не таким простим. У той же час, Tesla також починає страждати від проблем із затримками доставки, які для деяких моделей стають все більш тривалими.

Свіжі новини

Схожі новини