HomeАвтосвітMercedes з новим ударом по Росії – зупиняє підтримку сервісних програм

Mercedes з новим ударом по Росії – зупиняє підтримку сервісних програм

Німецька компанія Mercedes-Benz завдала нового удару власникам своїх автомобілів у Росії, відключивши підтримку більшості своїх сервісних програм.

Про це повідомляє Спілка автосервісів у Telegram у зв’язку з листом АТ “Мерседес-Бенц РУС”, адресованим керівникам дилерських центрів та сервісних центрів марки. Найближчим часом вони втратять доступ до діагностики, а також до настроювання систем і пристроїв автомобілів виробника онлайн, повідомляють російські ЗМІ.

Face ID та геолокація, використовуються для реєстрації в системі. У заяві Спілки автомобільних служб йдеться: «Обійти систему або неможливо, або дуже складно. Робота над автономними версіями програм ведеться, але нині здається, що такі рішення ще не працюють».

Крім того, зазначається, що Mercedes-Benz “тимчасово призупинив” постачання запчастин із центрального складу. Ще у вересні повідомлялося, що автозапчастини штутгартської марки доводилося замовляти приватно і чекати до півроку.

Крім того, при втраті ключа від машини замовити дублікат стало зовсім неможливо, адже вони виробляються тільки в Німеччині та з відома виробника. А трейдери в Росії втратили можливість зв’язатися з німецьким виробником.

26 жовтня стало відомо, що Mercedes-Benz продає свої частки у російських компаніях, у тому числі на заводі у підмосковному Єсиповому. Активи виробника були передані дилерському холдингу “Автодім”.

Цілком імовірно, що завод повернеться до випуску автомобілів, але за участю інших індустріальних партнерів, заявив голова Мінпромторгу Денис Мантуров, коментуючи долю зупиненого майданчика.

За даними Асоціації європейського бізнесу, за перші три квартали 2022 року росіяни купили 9093 автомобілі Mercedes-Benz. Продаж впав у порівнянні з попереднім кварталом: з січня по березень було продано 6 919 одиниць, з квітня по червень – 1 360, а з липня по вересень – всього 814 одиниць.

Виробник зупинив постачання автомобілів та їх складання до Росії на початку весни через війну в Україні, і тепер нові Mercedes ввозяться в країну за схемою паралельного імпорту.

Свіжі новини

Схожі новини