HomeАвтосвітMitsubishi анонсував суперкомпактний електрокар

Mitsubishi анонсував суперкомпактний електрокар

Японський Mitsubishi випустив електричний кей-кар eK X EV, який доповнить існуючу лінійку компакт-дисків eK X. Офіційний продаж Mitsubishi eK X EV стартує в Японії влітку 2022 року.

Компанія постаралася надати своєму компакту схожість з більшими моделями марки, в першу чергу кросоверами, тому електрокар отримав безліч чорних пластикових деталей. Передок же виконаний у корпоративній стилістиці з X-подібною решіткою радіатора. Ще однією особливістю можна назвати триповерхову передню оптику. Ззаду модель виглядає досить просто, без особливих надмірностей. Габарити ідентичні до платформного Nissan Sakura. Інтер’єр дістався від бензинового eK X. Маса – 1060 кг.

Mitsubishi анонсував суперкомпактний електрокар

Розробка eK X EV велася в рамках спільного з Nissan підприємства NKMV Co. Ltd. Електромобіль Mitsubishi і Nissan Sakura, що тільки що дебютував, розділяють загальні вузли і агрегати. Силова установка складається з одного електродвигуна MM48, що також встановлюють на задню вісь повнопривідного Nissan Note. Він розташований спереду і видає 63 кінські сили. Крутячий момент – 195 Нм. Максимальна швидкість – 130 км/год.

Mitsubishi анонсував суперкомпактний електрокар Mitsubishi анонсував суперкомпактний електрокар

Літій-іонна батарея ємністю 20 кВтг дозволяє проїхати до 180 км на одній зарядці за методикою WLTC. Повністю зарядити батарею цілком можливо за вісім годин. Втім, електрокар підтримує і пристрої швидкої зарядки, тоді поповнити батарею до 80% можна приблизно за 40 хвилин. Що кумедно, Mitsubishi eK X EV буде на 500 доларів дорожчим за Nissan Sakura, тобто його прайс починається з позначки в 18700 доларів.

Свіжі новини

Схожі новини