HomeАвтосвітДилер Mitsubishi виставив на продаж унікальний лімузин-літак Limojet

Дилер Mitsubishi виставив на продаж унікальний лімузин-літак Limojet

Автосалон Jidd Motors Mitsubishi з американського міста Дес-Плейнс (штат Іллінойс) виставив на продаж екзотичний лімузин з кузовом від літака Learjet 35, який борознив небесні простори на початку 2000-х років.

Ця модифікація називається «Limojet», а побудували її Френк та Джоан ДеАнжело з майстерні Exotic Coach Limousines. Дизайн машини при цьому пропрацював Ден Харріс.

Дилер Mitsubishi виставив на продаж унікальний лімузин-літак Limojet

На перетворення вихідного літака на наземний транспортний засіб знадобилося понад 40 000 людино-годин. Роботи над машиною велися протягом 12 років, причому в процесі було витрачено близько 1 млн. доларів США.

Цікаво, що лише на створення кастомного шасі у тюнерів пішло майже два роки. Згодом на цю конструкцію і був встановлений кузов згаданого літака. Фюзеляж зазнав деяких змін і був пофарбований у червоний колір Dark Candy Red. А ще автомобіль може похвалитися чорними 28-дюймовими колесами.

Дилер Mitsubishi виставив на продаж унікальний лімузин-літак Limojet

Інтер’єр екс-літака змінився значно сильніше. З одного боку був встановлений довгий диван, оброблений чорною шкірою з контрастним червоним простроченням, а з іншого — знаходиться бар. В наявності також просунута аудіосистема та великий телевізор.

Зауважимо, що у середині 2020 року аукціонний будинок Mecum вже виставляв Лімоджет на продаж. У рамках торгів за незвичайний транспортний засіб пропонували «всього» $600 000, і аукціон був визнаний таким, що не відбувся.

Вже у травні двадцять першого його знову хотіли продати з молотка, але інформації про те, як пройшли торги, — немає. Тепер нового власника машині шукає вже згаданий дилер з Іллінойсу.

Як саме у розпорядженні автосалону, що займається продажами Мітсубісі, потрапив химерний авто — історія замовчує. Що стосується ціни, то вона «кусається» – 3799000 доларів.

Свіжі новини

Схожі новини