HomeАвтосвітBMW планує вкласти $1,7 мільярда у розробку шести нових електричних кросоверів

BMW планує вкласти $1,7 мільярда у розробку шести нових електричних кросоверів

BMW Group оголосила про свій намір внести інвестиції на суму 1,7 мільярда доларів у виробництво електромобілів на території Сполучених Штатів. Більш ніж половина цієї суми, а саме $1 мільярд, буде спрямована на модернізацію виробничого заводу у Спартанберзі, Південна Кароліна.

Цей завод випускає 11 моделей автомобілів, включаючи кросовери X3, X4, X5, X6 і X7, а також спортивні модифікації від підрозділу BMW M. Також на цьому заводі будуть виробляти новий гібридний автомобіль BMW XM, який буде оснащений передовою системою гібридного руху.

До 2030 року BMW має намір розпочати виробництво шести нових електричних кросоверів на заводі в Спартанберзі. Для забезпечення цих автомобілів електроенергією компанія планує побудувати нове виробниче підприємство для складання батарей. У цей проект буде вкладено ще 700 мільйонів доларів. Батареї будуть створені на основі нової шостої генерації технології та являтимуть собою циліндричні елементи з двома варіантами висоти – 95 мм та 120 мм.

BMW планує вкласти $1,7 мільярда у розробку шести нових електричних кросоверів

Ці батареї, які отримали назву BMW Neue Klasse, володітимуть значно більшою питомою ємністю в порівнянні з існуючими прямокутними батарейками. Збільшення питомої ємності становитиме понад 20%, а запас ходу електромобілів – понад 30%. Передбачається, що вартість виробництва батарей знизиться на 50%, а вуглецевий слід – на 60%.

Постачальником батарей для BMW стане компанія Envision AESC, раніше відома як підрозділ компанії “Нісан”. Вона планує побудувати “гігафабрику” у тому ж штаті з потужністю 30 гігават-годин на рік.

На початку поточного року BMW також оголосила про партнерство з CATL та EVE Energy для будівництва двох акумуляторних заводів у Європі та Китаї, кожен потужністю 20 гігават, а також про партнерство з Envision AESC для будівництва заводу в Північній Америці.

Свіжі новини

Схожі новини