HomeНовинкиTesla розпочала прийом замовлень на оновлену версію Tesla Model 3 під назвою...

Tesla розпочала прийом замовлень на оновлену версію Tesla Model 3 під назвою Model 3 Highland

Згідно з потоком інформації, що збільшується з Китаю, Tesla активно готує до початку відправки клієнтам оновлену версію Model 3. Чутки говорять про те, що виробництво вже запущене на заводі Giga Shanghai. За останніми повідомленнями місцевих ЗМІ, початок постачання очікується за два тижні, і деякі магазини вже приймають замовлення на цю нову модель.

Плітки про перероблену Tesla Model 3, також відому як проєкт Highland, отримали додаткове підтвердження протягом останніх двох місяців. На дорогах Китаю було кілька прототипів цієї моделі.

Різні джерела у Китаї вже уточнили, що перші постачання заплановані на вересень. Останні відомості показують, що це може статися раніше, ніж очікувалося. До того ж китайські ЗМІ стверджують, що деякі магазини вже почали приймати замовлення на оновлену модель. За інформацією China Securities Journal, клієнти можуть забронювати Model 3 за 1000 юанів (приблизно $137 США), при цьому надається вибір – отримати поточну генерацію електромобіля або чекати на постачання оновленої версії.

Покупці, які вибрали поточну модель, отримають знижку у розмірі 8000 юанів (близько $1096 США) та бонус за рекомендації на суму 3500 юанів. Оновлена Model 3 не матиме права на державну підтримку, але клієнти все ж таки зможуть отримати реферальний бонус у 3500 юанів (приблизно $480 США). Цікаво, що магазини зафіксують поточну ціну, дозволяючи клієнтам придбати модель за поточною ціною 232 000 юанів (приблизно $31 800 США), навіть якщо нова версія коштуватиме дорожче.

Незважаючи на знижки на поточну модель, довкола проєкту Highland спалахнув справжній ажіотаж, що змусило багатьох відкласти покупку. Всі бажають отримати нову модель, і це може вплинути на продаж Tesla у третьому кварталі. Саме тому китайські магазини Tesla намагаються переконати клієнтів укласти контракт навіть якщо їм доведеться почекати до кінця жовтня, щоб отримати свій Model 3.

Ті ж джерела стверджують, що початкова мета виробництва становить 7000 одиниць у вересні, та був вона має збільшитися до 10000 одиниць у жовтні. Цей обсяг далекий від тих складнощів, з якими стикалася Tesla під час запуску Model 3 у 2017-2019 роках, проте це все одно означає, що розширення виробництва нової моделі – не просте завдання.

Свіжі новини

Схожі новини