HomeАвтосвітІлон Маск назвав головного конкурента Tesla

Ілон Маск назвав головного конкурента Tesla

Основним конкурентом електромобілів Tesla є не європейські чи американські компанії, що виробляють електромобілі, а китайські виробники. Це думка Ілона Маска, який вважає, що саме компанії з Китаю є реальними конкурентами Tesla, оскільки вони «працюють більше та розумніше».

Маск похвалив китайців та зазначив, що відчуває сильну конкуренцію з боку їхніх виробників електромобілів. За словами Ілона Маска, велика ймовірність того, що розробники з Китаю займуть друге місце у світі в перспективному сегменті електромобілів, що розвивається.

Однак поки що неясно, яку компанію Маск вважає своїм головним конкурентом. Американський підприємець та мільярдер наголосив, що, за його словами, зараз Китай є найбільш конкурентним ринком у світі. Щодо компаній США, він вважає, що вони не можуть стати конкурентом Tesla.

Китайський автопром за останні роки зробив великий крок уперед, що також наголошується в заяві Маска, в якій також йдеться про його вплив на світовий ринок. Керівник Tesla також сказав, що його компанія наймає висококласних фахівців із Китаю.

Майте на увазі, що Tesla вже багато років є лідером на зростаючому ринку сталої мобільності. Популярний бренд, очолюваний Ілоном Маском, досяг видатних продажів у США, Європі та на інших ринках, де електромобілі вже відіграють провідну роль. Tesla Model 3 та Tesla Model Y лідирують у чарті продажу електромобілів.

З популяризацією електромобілів багато європейських виробників стали активно розвивати конкурентний сегмент, але Маск не вважає їх загрозою. Найбільша кількість електромобілів зареєстрована у Китаї. Китайська автомобільна промисловість показала, що має великий потенціал стати лідером на світовому ринку електромобілів.

Яскравим прикладом є марки електромобілів BYD, NIO, Aiways та Xpeng. Через конкуренцію якої Ілон Маск був змушений знизити ціни на автомобілі Tesla.

Свіжі новини

Схожі новини