HomeАвтосвітНайбільша мозаїка: 1850 автомобілів у В'єтнамі встановили світовий рекорд

Найбільша мозаїка: 1850 автомобілів у В’єтнамі встановили світовий рекорд

Близько 1850 автомобілів сформували карту В’єтнаму в північному місті Хайфон, встановивши новий світовий рекорд, повідомляє туристичний портал Dip.org.ua з посиланням на Breakingtravelnews.com.

Два роки компанії Vinfast та OTV Media готували захід на міжнародному туристичному об’єкті Дой Ронг у районі До Сон. За одну добу було сформовано карту В’єтнаму. Брали участь у цьому близько 1850 авто та понад три тисячі осіб. Таким чином, було побито рекорд Китаю, коли у заході взяли участь 750 автомобілів.

Найбільша мозаїка: 1850 автомобілів у В'єтнамі встановили світовий рекорд

Також протягом цього часу пройшли дрифт професійних водіїв, світлові 3D-перформанси у морі, тест-драйв електромобілів VinFast та автомобільні перегони.

Вважається, що програма формування автомобільної мозаїки допомогла популяризувати До Сон та В’єтнам загалом як привабливий напрямок для туристів.

Зазначимо, що В’єтнам неодноразово вигравав престижну премію World Travel Awards. У 2021 році він став “Кращим напрямом Азії”, “Провідним напрямом сталого туризму Азії”, а також зайняв перші місця ще в кількох номінаціях – “Провідна рада з туризму Азії”, “Провідний культурний напрямок Азії”, “Кращий напрямок світу для гольфу” “, “Найкращий напрямок для гольфу в Азії”, “Найкращий напрямок для річкових круїзів в Азії”. Інші новини туризму

Свіжі новини

Схожі новини