HomeАвтосвітNewsweek назвав «дизайнера року» у світі автомобілів

Newsweek назвав «дизайнера року» у світі автомобілів

Віце-президент з глобального дизайну компаній Nissan та INFINITI Альфонсо Альбайса – один з найвідоміших, шанованих та іменитих автомобільних стилістів сучасності. Тепер в особистому трофейному кабінеті Альфонсо доведеться шукати місце ще для престижної нагороди.

Впливовий американський журнал Newsweek визнав старшого віце-президента з глобального дизайну Nissan та INFINITI “Найкращим дизайнером року”. Премія Newsweek World’s Greatest Auto Disruptors присуджується найяскравішим представникам дизайнерської галузі у шести різних номінаціях.

Альфонсо Альбайса та його команда дизайнерів удостоїлися нагороди за сміливий та новаторський стиль таких моделей як купе-кросовер INFINITI QX55 та абсолютно нове покоління INFINITI QX60. Представники Newsweek також відзначили високий темп, з яким еволюціонує фірмовий стиль Nissan та INFINITI.

 

INFINITI QX55
INFINITI QX55

З моменту приходу в компанію в 1988 Альфонсо Альбайса взяв участь у створенні десятків як концептуальних, так і серійних моделей. Серед них такі знакові у світі дизайну автомобілі, як прототип Nissan Proto Z, електромобіль Ariya, а також останні новинки бренду INFINITI, включаючи QX55 та QX60.

Nissan Proto Z
Nissan Proto Z

“Нагорода від Newsweek велика честь для мене. Це офіційне визнання того, що я і моя команда протягом стільки років робить щось правильне, – зазначив на церемонії нагородження Альфонсо Альбайса. – Я щасливий, що ось уже 34 роки працюю з таким неймовірно талановитими колегами. Це вже нагорода сама по собі”.

Альфонсо Альбайса
Альфонсо Альбайса

Попереду команда Альфонсо має ще багато цікавої роботи. Стратегія INFINITI «АМБІЦІЇ 2030» передбачає створення цілої лінійки нових автомобілів, у тому числі на електричній тязі. Втім, амбіції віце-президента із глобального дизайну INFINITI виходять навіть за межі планети Земля. Нещодавно стало відомо, що команда Альфонсо Альбайса візьме участь у розробці нового місяцехода NASA.

Коротка інформація про INFINITI:

Компанія INFINITI Motor Company зі штаб-квартирою в Йокогамі, Японія, здійснює свою діяльність у всьому світі, включаючи регіональні офіси в Америці, Китаї та INFINITI International Markets, що базуються в Дубаї. Автомобілі преміум-класу INFINITI збираються на виробничих майданчиках у Японії, Північній Америці та Китаї. Дизайн-студії бренду INFINITI розташовані в Ацугі-Ші (недалеко від Йокогами), Лондоні, Сан-Дієго та Пекіні.

Свіжі новини

Схожі новини