HomeАвтосвітПерший аеропорт для літаючих автомобілів майже готовий

Перший аеропорт для літаючих автомобілів майже готовий

Британська компанія Urban-Air Port показує нам, як виглядатимуть аеропорти майбутнього для автомобілів, що літають. Бренд планує побудувати більше 200 таких об’єктів по всьому світу, і автори проекту впевнені, що їх автомобілі Air-One Vertiports, що літають, зроблять революцію в індустрії авіаперевезень.

Але повернемось до закладу. Urban-Air Port планує створити мережу майданчиків, починаючи з кількох у Великій Британії. Незабаром у Ковентрі відкриється перший Air-One Vertiport. До речі, проект підтримується британським урядом, а це гарантія того, що справа буде доведена до кінця.

Завдяки своїм компактним розмірам такі об’єкти можна побудувати будь-де. Включаючи воду, верхівку хмарочоса і, звичайно, землю.

«Відкриття Air-One — важливий момент, початок нової ери в транспорті, ери нульових викидів та подорожей без заторів, які зроблять людей здоровішими та щасливішими. Автомобілі мають дороги. Поїзди мають рейки. У літаків є аеропорти, а тепер у автомобілів, що літають, буде Urban-Air», — йдеться в повідомленні компанії.

Свіжі новини

Схожі новини