HomeАвтосвітПоловина автомобілів на ЧС у Катарі будуть електричними

Половина автомобілів на ЧС у Катарі будуть електричними

Наближається одна з найвагоміших спортивних подій року – чемпіонат світу з футболу в Катарі, відкриття якого відбудеться 20 листопада, і яким буде офіційний автопарк чемпіонату світу, повідомляє Electrek.

У дусі світової тенденції використання електромобілів половина транспортних засобів у Катарі буде електричною. Партнерами є Штаб-квартира світового футболу (ФІФА) та Hyundai, які заявили, що вперше на чемпіонаті світу буде стільки електромобілів, маючи на меті мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

Для обслуговування чемпіонату надано 616 автомобілів Hyundai. З них 446 призначені для пасажирських перевезень, і з них більше половини – рівно 226 – це гібриди та повністю електричні машини. До них відносяться Ioniq 5, Sonata HEV, Tucson HEV, Kona HEV, Genesis G80 EV та GV70 EV для перевезення VIP-персон та офіційних осіб турніру. Компанія також поставить десять електричних автобусів Elec City.

Половина автомобілів на ЧС у Катарі будуть електричними

Hyundai також повідомляє, що контролюватиме весь автопарк у режимі реального часу, щоб реагувати на потенційні проблеми та втручатися. Послуга підзарядки на дорозі також буде реалізована за допомогою інноваційної функції Vehicle-to-Load (V2L) двох Ioniq 5. А на парковках FIFA надасть зарядні станції потужністю 100-150 кВт, щоб забезпечити безперервну роботу автомобілів на акумуляторних батареях.

Hyundai також запустила кампанію “Мета століття” під слоганом “Світ, об’єднаний заради сталого розвитку”. Ініціатива включає “Team Century” – команду з 11 послів на чолі з колишньою зіркою футболу Стівеном Джеррардом, які просуватимуть це підприємство.

Половина автомобілів на ЧС у Катарі будуть електричними

Як один із найбільших виробників природного газу у світі, Катар не може розраховувати на те, що він буде повністю екологічно чистим. Але з моменту подання заявки на проведення понад 11 років тому країна взяла на себе зобов’язання провести максимально вуглецевий-нейтральний спортивний захід. Катар побудував кілька стадіонів для чемпіонату світу з футболу, на якому він також використовуватиме сонячну енергію для живлення системи кондиціювання повітря.

Свіжі новини

Схожі новини