HomeАвтосвітРосія дозволила ввезення автомобілів без дозволу виробників

Росія дозволила ввезення автомобілів без дозволу виробників

Мінпромторг Росії видав наказ, що дозволяє паралельне ввезення (без погодження з правовласниками) низки товарів, зокрема автомобілів, у країну. Документ обговорюється кілька місяців, набирає чинності 7 травня.

Так само наказ потрібен для звільнення російських продавців від відповідальності за ввезення автомобілів у країну, якщо виробник – побоюючись санкцій, офіційно заборонив продаж своєї продукції Росії і відмовився постачати автомобілі через офіційні канали збуту.

“Це означає, що імпортери не будуть нести юридичну відповідальність за обхід офіційних каналів збуту”, – йдеться у повідомленні міністерства.

До списку увійшли майже всі марки автомобілів, у тому числі й ті, яких вже немає – такі, як Rover та Daimler Company (колись нижче за неї пропонувалися найрозкішніші версії Jaguar), наприклад. До списку також входять Bugatti та Ferrari, а також майже всі європейські та американські бренди.

З іншого боку, не включено виробників із країн, які не припинили ввезення своїх товарів до Росії. Це стосується Південної Кореї, Китаю та Індії. Крім автомобілів, цей документ дозволяє ввезення до Росії за тими ж каналами брендових запчастин та витратних матеріалів.

Проте ухвала забороняє ввезення контрафактної продукції. Крім того, в ньому зазначено, що будь-який автомобіль, що ввозиться до Росії, має бути спочатку легально придбаний у країні, з якої він вивозитиметься до Росії.

Свіжі новини

Схожі новини