HomeАвтосвітУкраїнець продає машини Гітлера та Брежнєва

Українець продає машини Гітлера та Брежнєва

У місті Тернопіль виставлено на продаж вражаючу колекцію старовинних автомобілів, виручені кошти підуть на підтримку збройних сил та відновлення країни.

Власник колекції, бізнесмен Тарас Демкура, показав у Facebook автомобілі, деякі з яких справді рідкісні. Перлиною колекції більш ніж з десятка підготовлених до продажу машин є чотиридверний кабріолет Maybach.

Розкішний автомобіль обслуговував колишню ставку Гітлера неподалік українського міста Вінниця. Після відступу німецьких військ місцевий житель забрав кинуту машину та сховав її у своєму гаражі.

Українець продає машини Гітлера та Брежнєва

Рідкісним є і седан Jaguar XJ 1968, подарований американським президентом Річардом Ніксоном одному з керівників колишнього СРСР — Леоніду Брежнєву. Дуже цінні два німецькі автомобілі 1937 року випуску – родстер Mercedes-Benz 540 K та седан Opel Admiral.

Колекція також включає кабріолет Wanderer W23 1936 року випуску та Lincoln. Широко представлений радянський автопром – Запорожець, Волга, Москвич, представницький ЗІМ, вантажний Урал-ЗІС. Більшість автомобілів працюють.

Українець продає машини Гітлера та Брежнєва

Українець колекціонує автомобілі з 1990-х років після того, як був вражений, коли натрапив на вінтажний фестиваль у Парижі. Більшість із них було знайдено та куплено в Україні, а потім відновлено.

Мрія Тараса Демкури створити музей автомобілів, але війна змушує його змінити свої плани. Виручені кошти підуть також на закупівлю техніки для збройних сил країни в рамках проекту «Тисяча машин свободи».

Свіжі новини

Схожі новини