HomeАвтосвітУкраїна отримуватиме бензин із польських резервів: Поставки розпочнуться з початку наступного тижня

Україна отримуватиме бензин із польських резервів: Поставки розпочнуться з початку наступного тижня

Віце-прем’єр-міністр України, міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що Україна отримає 25 тисяч тонн бензину із польських резервів. Вона зустрілася в українській столиці з міністром клімату та довкілля Ганною Москвою.

Під час спільної прес-конференції з міністром Ганною Москвою міністр Свириденко зазначила, що до війни 97 відсотків палива постачалося в Україну з Росії та Білорусії. В даний час ці напрямки закриті, більш того, Кременчуцький НПЗ зруйнували росіяни, через що в Україні брак палива.

Віце-прем’єр України наголосила, що отримала добрі новини про те, що 25 тисяч тонн бензину буде відправлено з польських запасів у рамках допомоги, щоб збалансувати ринок палива. Як вона наголосила, Україна почне отримувати ці ресурси з початку наступного тижня.

Прикордонна ємність

У свою чергу, міністр Ганна Москва зазначила, що ведеться робота зі збільшення пропускної спроможності польсько-українського кордону з точки зору транспортування палива. За її словами, такого гарного співробітництва між польськими та українськими паливними компаніями ще не було. Створюються нові напрямки постачання та нова система енергобезпеки. За словами польського міністра довкілля, співпраця продовжиться і у мирний час.

Наразі Україна відчуває дефіцит палива, особливо бензину. Його немає на багатьох станціях. Ті станції, які мають, регулюють продаж до 20 літрів для індивідуальних клієнтів. Перед дистриб’юторами вишиковуються довгі черги з автомобілів.

Свіжі новини

Схожі новини