HomeАвтосвітVolkswagen офіційно закрив завод у Росії

Volkswagen офіційно закрив завод у Росії

Volkswagen офіційно підтвердив закриття власного складального майданчика в Нижньому Новгороді. Конвеєру, де збирали Фольксвагени та Шкоди, у «Групі ГАЗ» пообіцяли «альтернативне завантаження».

На потужностях заводу «Групи ГАЗ» філії Volkswagen Group Rus збиралися Volkswagen Taos та моделі Skoda – Kodiaq, Karoq та Octavia. Підприємство стало на початку весни, як і завод у Калузі, де налагоджено виробництво Volkswagen Polo та Tiguan, а також Skoda Rapid.

Наприкінці травня Група ГАЗ була включена до списку санкцій Мінфіну США. У результаті фірми, які співпрацюють із російською компанією, опинилися під загрозою вторинних санкцій. Таким чином, відновлення виробництва влітку, яке пророкували інсайдери, перетворилося на нереалістичний сценарій.

Volkswagen відреагував на санкції проти ГАЗу скороченням штату нижегородського заводу. На початку червня одна з профспілок повідомила, що німецька фірма пропонує співробітникам добровільне розірвання трудових договорів протягом червня з виплатою до шести окладів. Ті, хто пішов до 17 червня, могли отримати шість окладів, а до 29 червня — лише п’ять. В офісі Volkswagen додали, що співробітникам також належить фінансова компенсація та медстрахування до кінця року.

Свіжі новини

Схожі новини