HomeЛайфхакиЧому не можна проливати каву на підлогу в машині

Чому не можна проливати каву на підлогу в машині

Більшість водіїв, що регулярно вживають всілякі напої в машині, не знають, що кожного разу, випиваючи їх у салоні, вони наражають свою машину на ризик дорогого ремонту. Чому це так, ми вам зараз розповімо. Почнемо з уточнення, що йдеться про всі безалкогольні напої, воду, гарячі напої тощо. Ми використовуємо каву як приклад, тому що за статистикою найбільше кави п’ють у машині.

По-перше, це призводить до різного роду «жучок» в електросистемі автомобіля, де «згниючі» з’єднання та дроти створюють незаплановані електричні контакти. Якщо проблема серйозніша, то промоклі кабелі з часом можуть повністю згнити.

Справа в тому, що на підлозі кузова багатьох автомобілів розташовані такі пристрої, як блок управління подушками безпеки, модуль комфорту (відповідає за роботу електросклопідйомників, освітлення автомобіля, регулювання та обігрів дзеркал, відкриття та закриття замків дверей) та ін. Ці комплектуючі змушені тривалий час працювати в умовах підвищеної вологості, яку водій та пасажири регулярно заносять у салон. Їх передчасний вихід із ладу можна прискорити, якщо до стандартного рівня вологості додати випадково пролиту на килим чашку кави.

При цьому слід пам’ятати, що, як і блоки керування кабіною, джгути дротів найчастіше не виробляються сторонніми автомобільними заводами. Це означає, що їх заміна найчастіше можлива лише оригінальними запчастинами.

Останні завжди лякали автовласників своєю дорожнечею, а тепер у світлі наслідків українських подій стали коштувати стільки ж золота і навіть більше. Отже, резюмуючи, повторимо, що кава, розлита в салон автомобіля, може бути справжньою диверсією, здатною відразу розорити власника машини.

Свіжі новини

Схожі новини