HomeЛайфхакиЧи небезпечно встановлювати «відреставровану» підвіску автомобіля

Чи небезпечно встановлювати «відреставровану» підвіску автомобіля

Зараз, коли запчастини дорожчають, багато автовласників звертають увагу на т.зв. відновлені запчастини. Деякі фахівці навіть дають на них гарантію. Таких запчастин зараз багато на авторинку, особливо для ходової частини. Говоримо про те, чи варто звертати увагу на ці дешевші деталі. На багатьох сучасних автомобілях ремонт підвіски вже дуже дорогий, тому встановлення перероблених деталей підвіски стає дедалі популярнішим. Залишилось лише з’ясувати, які деталі варто ставити на машину, а які ні.

Почнемо із носіїв. На багатьох дорогих автомобілях вони виготовлені з алюмінію. Як правило, вони дуже міцні і щоб пошкодити таку деталь потрібен справді сильний удар. Але за наявності пошкоджень та зверненні (наприклад, зварюванні) таку деталь краще не встановлювати. Справа в тому, що структура металу вже пошкоджена, тому зварена запчастина буде просто непридатна до використання. Так що, якщо новий коштує дуже дорого, має сенс пошукати надійний уживаний носій.

Відновлення шарикопідшипників литтям полімерів також набуває все більшого поширення. Цей полімер заповнює щілини і якщо була гра в м’яч, то вона зникає. Багато хто думає – ось вихід! Не поспішайте, адже є багато нюансів. Полімер не заповнить весь простір. І так званий кулі не повинні бути іржавими та заводська накладка не повинна бути зношена. Тільки у цьому випадку відбудованого табору вистачить приблизно 30 000 км.

Ще одна поширена процедура – ​​відновлення амортизаторів. Тут слід звернути увагу на сам продукт. Є амортизатори, які легко ремонтувати, а є практично непридатні. Наприклад, Koni FSD – дуже складний амортизатор. Теоретично їх можна відремонтувати, але складні деталі роблять таке відновлення недоцільним. А амортизатори, що забезпечують автоматичну підтримку висоти кузова, взагалі не ремонтуються.

Свіжі новини

Схожі новини