HomeНовинкиHarley-Davidson показав нові електровелосипеди

Harley-Davidson показав нові електровелосипеди

Serial 1 – це окрема незалежна компанія, що належить знаменитому Harley-Davidson і веде діяльність вже два роки. Виробник сконцетрований на збиранні та продажу електричних велосипедів. За свій елегантний зовнішній вигляд та чудову конструкцію, електробайки першого покоління отримували лише захоплені відгуки від своїх власників.

Harley-Davidson показав нові електровелосипеди

А тепер настав час уявити і друге покоління електричних велосипедів. По суті, це ті самі Mosh/CTY, Rush/CTY, Rush/CTY Step Thru та Mosh/Tribute, але тепер вони оснащені унікальною технологією Google Cloud, що дуже сильно може позначитися на поїздках, даючи привід компанії називати їх електричними велосипедами другого покоління.

Серед інших переваг, які дає технологія Google, можна назвати можливість відстежувати свої поїздки, а також істотно підвищити безпеку і надійність пересування.

Harley-Davidson показав нові електровелосипеди

Крім численних IOT-функцій, які технологія Google Cloud привносить у модельний ряд Serial 1, вона також гарантує, що власник завжди зможе залишатися на зв’язку зі своїм велосипедом завдяки підключенню до свого смартфона через Bluetooth.

Harley-Davidson показав нові електровелосипеди

Нагадаємо, виробник електричних велосипедів Serial 1 розпочав свою діяльність у жовтні 2020 року. Тоді материнський Harley-Davidson обіцяв здійснити революцію у цьому сегменті. В даний час в модельний ряд Serial 1 входять чотири велосипеди із загальним 250-ватним електромотором. Ціна варіюється від 3399 до 4999 доларів США. Модель Mosh/Cty призначена для міста, в той час, як Rush/Cty адресований любителям поїздити в горах (він є доступним у трьох модифікаціях). За винятком Rush/Cty Speed, який здатний розвивати максимальну швидкість 45 км/год, електричні велосипеди Serial 1 розраховані на максимальну швидкість 30 км/год.

Свіжі новини

Схожі новини