HomeНовинкиHennessey представила монструозний тривісний пікап

Hennessey представила монструозний тривісний пікап

Спроби Hennessey Performance додати ще один міст та додаткову потужність і без того брутальному пікапу Ram TRX було почуто у 2020 році. Тоді американська тюнінгова компанія натякнула на проект Mammoth 1000 TRX 6×6 — унікального шестиколісного звіра потужністю понад 1000 кінських сил та жахливою зовнішністю.

Оскільки це не перший шестиколісний проект компанії, ніхто особливо не здивувався цій ідеї. Тепер, після паузи, фахівці з тюнінгу нарешті готові і оголосили, що приступлять до виробництва своєї страшної машини. Що, звичайно, буде цілком солідною ціною (як це взагалі буває з продукцією Hennessey) і буде випущено обмеженим тиражем.

Mammoth 1000 TRX 6×6 безумовно досить потужний, його ширина становить майже 224 см, а висота – 2,1 метра. Але навіть ці цифри тьмяніють на тлі пікапа довжиною понад 7 метрів (719 см). «У Mammoth 6×6 все більше, зловісне та вражаюче. Крім того, пікап супер швидкий на дорозі і по-звірячому здатний на бездоріжжя. Це король пікапів, не викинутий», — сказав він. власник компанії Джон Хеннессі.

Hennessey представила монструозний тривісний пікап

Шестиколісний монстр рухається тим же двигуном, що і Ram TRX, – 6,2-літровим V8 з нагнітачем. Тим не менш, Hennessey внесла різні покращення, у тому числі встановила новий, більший нагнітач потужністю 2,65 літра. Так, максимальна потужність «мамонта» стала 1025 кінських сил (754 кВт), а момент, що крутить, збільшився до 1313 Нм.

Для порівняння, базовий двигун RAM TRX розвиває потужність близько 712 к.с. і 881 Нм, з приростом 313 «коней» та 412 ньютон-метрів відповідно. Крім нового нагнітача, збільшенню динаміки сприяли нові ролики компресора, модернізовані свічки запалювання, форсунки зі збільшеною витратою палива, система вентиляції картера, удосконалення програмного забезпечення для калібрування та багато іншого.

Hennessey також додала третю вісь із блокованим диференціалом, який вимагає розширення колісної бази та кузова. «Вантажівка» також має нові передній та задній бампери, додаткову світлодіодну світлотехніку та 20-дюймові колеса власного виробництва з 10 спицями, які «взуті» в 37-дюймові покришки для будь-якої місцевості.

Hennessey представила монструозний тривісний пікап

Також Mammoth 1000 TRX 6×6 має модифіковану підвіску, підніжки з електронним управлінням, вишиті підголовники, емблеми Hennessey і Mammoth і дворічну гарантію. Пікап є найбільшим з колись побудованих Hennessey, і оскільки заплановано до виробництва всього 12 одиниць, це буде досить рідкісний автомобіль. І це буде дорого — кожна штука коштуватиме щонайменше 449 550 доларів.

Свіжі новини

Схожі новини