HomeАвтосвітКитайський Leapmotor здивував цінами на флагманський електрокар C01

Китайський Leapmotor здивував цінами на флагманський електрокар C01

Китайський стартап Leapmotor розкрив цінники на флагманський електроседан C01. Автомобіль вже можна замовити і за досить демократичними цінами.

Отже, виробник вивів на ринок одразу 5 комплектацій C01. Початкова ціна на новинку становить 180 тисяч юанів (800 тис. грн.). Наприклад, за XPeng P7 у цій комплектації доведеться викласти 239900 юанів (приблизно 1 млн гривень). NIO ET7 хоч і відчутно краще за параметрами, ніж Leapmotor C01, але вихідні версії тут коштують від 448 тисяч юанів (приблизно 2 млн гривень). Топовий C01 порадує цінником в 270 тисяч юанів (1,2 млн ​​гривень), що знову ж таки відчутно менше, ніж у конкурентів.

Китайський Leapmotor здивував цінами на флагманський електрокар C01

Нагадаємо, що C01 дуже серйозно уніфіковано з кросовером C11. Наприклад, від нього взято всю світлотехніку, силову установку і навіть частину інтер’єру. З оригінального тут можна назвати новий кузов та задній диван у салоні.

Технічна частина майже повністю і повністю уніфікована з кросовером C11. Тут однакові платформи, підвіска та навіть вся електроніка. Силова установка складається із двох електромоторів, які сумарно видають 544 кінські сили. Розгін до першої сотні становить близько 3 секунд. Інтегрована в силову структуру кузова батарея має ємність 90 кВтг, дозволяючи проїжджати близько 717 кілометрів за китайською методикою CLTC.

Китайський Leapmotor здивував цінами на флагманський електрокар C01

Компанія Leapmotor утворена в 2017 році і якийсь час особливо великої частки на ринку не займала. Першим електрокаром бренду стало компактне купе S01, яке, втім, не дуже охоче продається (за минулий рік лише 640 одиниць). Головну ж скрипку тут грає малюк T03 (40 245 проданих машин за минулий рік), а флагманом деякий час виступав уже згаданий позашляховик C11 (4 021 проданий екземпляр за минулий рік).

Свіжі новини

Схожі новини