HomeНовинкиПерший електроседан Volkswagen виявився не гіршим за Tesla

Перший електроседан Volkswagen виявився не гіршим за Tesla

Концерн Volkswagen оприлюднив перші фотографії нової електричної моделі – седана ID.Aero. Поки що це концепт, але компанія обіцяє, що у другій половині 2023 року вона стане серійною.

Ми ще кілька років тому знали, що Volkswagen готує електричний седан на базі платформи MEB. Вона вже відома за хетчбеком ID.3, кросоверів ID.4, ID.5 та ID.6, а також по фургонах та мікроавтобусах ID.Buzz. Наразі він представлений під новим ім’ям ID.Aero.

ID.Aero

Незважаючи на те, що машина має статус концепт-кара, у нас є всі підстави вважати, що вона буде відрізнятись від серійного варіанта лише окремими деталями. Так що ви маєте право звикати до цієї зовнішності.

На жаль, про технічні характеристики ми дізналися не багато. Отже, у довжину автомобіль наблизиться до п’яти метрів – це показник останнього покоління Volkswagen Passat або, наприклад, Toyota Camry.

ID.Aero

Мабуть, найважливішим розкритим показником є ​​коефіцієнт лобового аеродинамічного опору, що дорівнює 0,23. Це дуже хороший показник: такий самий, як і у близької за розміром Tesla Model 3. І саме він забезпечує енергоефективність та запас ходу 620 кілометрів.

ID.Aero

Проте в іншому ID.Aero, а точніше його платформа, схоже, не дотягує до Tesla Model 3. Втім, у німецькій компанії і не обіцяли зробити конкурента «Трьохки», а скоріше сказати на кшталт електричного аналога Volkswagen Passat.

Свіжі новини

Схожі новини