HomeНовинкиPolestar продала 500 автомобілів, які вироблятимуть лише через 4 роки

Polestar продала 500 автомобілів, які вироблятимуть лише через 4 роки

Під час автомобільного тижня в Монтереї наприкінці минулого місяця компанія Polestar представила спортивне купе майбутнього під назвою LA Concept. Тепер шведи похвалилися, що продали всі 500 одиниць моделі, серійна версія якої називатиметься Polestar 6.

Цікаво в даному випадку те, що виробництво купе розпочнеться лише у 2026 році. А це означає, що його власники схильні чекати на отримання автомобіля цілих 4 роки. Компанія оголосила, що поки що припиняє прийом замовлень на модель як мінімум до кінця цього року.

Успіх Polestar 6 пояснюється чудовими результатами першої моделі нового бренду. Це був Polestar 1 – велике гібридне купе з можливістю підзарядки від електромережі. Після цього компанія також випустила Polestar 2, седан з повністю електричним приводом, який мав великий успіх на ринку, особливо в Китаї, де він виробляється.

Polestar продала 500 автомобілів, які вироблятимуть лише через 4 роки

Що стосується Polestar 6, то це вже третя концептуальна модель бренду лише цього року. Його дизайн нагадує квадратні автомобілі Volvo минулих років, але інженерія на вищому рівні. Купе має салон з великим вертикальним екраном інформаційно-розважальної системи, двоспицеве ​​кермо праворуч та люк у даху.

В основі електрокара лежить нова повністю алюмінієва платформа з 800-вольтовою технологією, запозичена у спортивного седана Polestar 5, що дебютував на Фестивалі швидкості в Гудвуді цього літа. Двомісний варіант розвиває потужність 994 л. і 900 Нм при заявленому розгоні від 0 до 100 км/год за 3,2 секунди, а максимальна потужність становить 250 км/год.

«Великий інтерес наших клієнтів показує, що незвичайний електричний родстер, такий як Polestar 6, має велике значення в секторі спортивних автомобілів. Поєднання відкритого даху та електрики, безперечно, сподобається навіть найстійкішим шанувальникам бензинових двигунів», — прокоментував Томас Інгенлат, генеральний директор Polestar.

Свіжі новини

Схожі новини