HomeНовинкиПредставлений найпотужніший серійний Volkswagen Golf

Представлений найпотужніший серійний Volkswagen Golf

Компанія Volkswagen представила “заряджений” хетчбек Golf R 20 Years. Він випущений на честь 20-річчя першої моделі з літерою “R” – Golf R32. Машина стала найпотужнішою за всю історію серійних “Гольфів”. Турбомотор автомобіля видає 333 кінські сили, на 13 сил більше, ніж у звичайного Golf R. На хетчбеку штатно встановлено пакет R Performance, змінено програму управління трансмісією, а салон вперше оброблений вуглецевим волокном.

Новий Volkswagen Golf R дебютував восени 2020 року і до останнього часу залишався найпотужнішим у сімействі. Його турбомотор видає 320 кінських сил і 420 Нм моменту, що крутить, тобто на 20 сил і 20 Нм більше, ніж у GTI Clubsport. Однак на версії Golf R 20 Years, що святкує 20-річчя підрозділу R, віддача “четвірки” 2.0 TSI EA888 ще вище – 333 “конячки”.

Ювілейну версію «Гольфа» вже охрестили найпотужнішою в історії моделі, але тут треба зробити невелике уточнення. Йдеться про серійний автомобіль без обмеження тиражу. Як відомо, у «сьомого» Golf було лімітоване виконання R360S, оснащене двигуном на 360 сил і 460 Нм, а концепт Golf GTI W12 ще в 2007 році міг похвалитися 650 кінськими силами.

До стандартного оснащення Golf R 20 Years входить пакет R Performance. Він включає збільшений задній спойлер, зрушений на 270 кілометрів на годину електронний обмежувач швидкості та два додаткові їздові профілі.

Надбудова Drift дозволяє “дати кута” на треку, а Special оптимізує системи хетчбека під Північну петлю Нюрбургрингу. Динаміка у Golf R 20 Years трохи краща, але точних цифр немає. Звичайна машина на розгін до сотні витрачає 4,7 секунди.

Представлений найпотужніший серійний Volkswagen Golf

Крім цього, Golf R 20 Years отримав збільшені підрульові пелюстки та функцію Emotional Start, яка на старті розкручує двигун до 2500 обертів на хвилину. “Робот” DSG обзавівся новою програмою управління. Тепер у режимах Sport та Sport+ він переходить на вищу передачу з помітними поштовхами. Нарешті, турбокомпресор у Golf R 20 Years налаштований на роботу з постійною швидкістю навіть при частковому навантаженні, що зменшує затримки при кікдауні.

Свіжі новини

Схожі новини