HomeОглядиTata показала електромобіль майбутнього

Tata показала електромобіль майбутнього

Tata Motors представила концептуальну модель Avinya, яка має дати нам уявлення про майбутні електромобілі індійської марки. Саме автомобіль у перекладі із санскриту означає «інновація».

Головною особливістю електромобілів є дуже короткі звиси, скляний дах і задні двері, що відкриваються проти напрямку руху. Крім того, експериментальний автомобіль має вузьку оптику з Т-подібними світлодіодами, що утворюють логотип компанії. На зміну традиційним зовнішнім дзеркалам прийшли компактні відеокамери, зображення яких транслюється на монітори в салоні.

Інтер’єр Tata Avinya виконаний у стилі мінімалізму. Наприклад, у салоні немає дисплея мультимедійної системи, а вся інформація виводиться на невелику цифрову панель приладів, вбудовану в кермо.

Tata показала електромобіль майбутнього

Технічні подробиці по машині відсутні, і поки що відомо лише те, що вона оснащена акумуляторними блоками, що дозволяють проїхати на одному заряді до 500 км. За допомогою спеціальної системи заряджання акумулятори можна зарядити лише за 30 хвилин.

Це другий електричний концепт індійського бренду, представлений останніми місяцями. Попереднім був прототип кросовера Curvv, що нагадує Renault Arkana розмірами та пропорціями. Tata сподівається, що за кілька років близько 1/4 модельного ряду бренду складатиметься з електромобілів.

Свіжі новини

Схожі новини