HomeОглядиВиробник iPhone показав два власні електромобілі

Виробник iPhone показав два власні електромобілі

Сегмент автомобілів для активного відпочинку переживає бум у Китаї, і місцеві виробники борються за те, щоб захопити великий шматок пирога. Влітку бренд Geely представив електричний пікап, а тепер те саме зробила компанія Foxconn, відома як виробник iPhone, смартфонів Xiaomi та ряду інших гаджетів.

Насправді два електромобілі — кросовер Model B і пікап Model V, і їх прем’єра відбулася в Тайбеї. Foxconn повідомила, що другий електромобіль вироблятиметься на Тайвані, в Таїланді та США, тоді як про майбутнє першого поки не повідомляється.

Дві моделі мають продемонструвати можливості свого виробника за межами світу електронних гаджетів. Дизайн Model B створений студією Pininfarina, яка має великий досвід роботи з клієнтами з Китаю. Кросовер побудований на платформі MIH (Mobility in Harmony) та за розмірами близький до Volkswagen ID.3.

Відомо, що електромобіль повністю скляний дах, а його фари можуть відображати різні значки, наприклад, рівень заряду батареї. Запас ходу на одному заряді – 450 км.

Пікап, на відміну кросовера, прикрашений логотипом Foxconn. Вантажівка має вантажопідйомність одну тонну і може буксирувати причіп масою до трьох тонн. Його пробіг складає 420 км. Серійна версія буде доступна із заднім або повним приводом, потужністю від 200 до 400 к.с.

Свіжі новини

Схожі новини