HomeТехнологіїChangan представив автомобіль без панелі приладів

Changan представив автомобіль без панелі приладів

Прототип став першою моделлю на новій смарт-платформі SDA

Changan Automobile показала незвичайну новинку на щорічній конференції з технологій – концептуальний фастбек з індексом CD701. Його прем’єра проілюструвала анонс нового суббренду Zhuge Intelligence, під яким, як повідомляє видання Gasgoo, Changan має намір випускати автомобілі, наповнені найсвіжішими технологічними рішеннями. Zhuge Intelligence названа на честь Чжуге Ляна – видатного китайського полководця-стратега, який жив у 2-3 століттях нашої ери.

CD701 отримав безшовний кузов із «заваленим» дахом і майже вертикальний передок із заглушкою, з боків якої розташувалася світлодіодна оптика із розсіченими по центру С-подібними секціями. Позаду – моноліхтар і фальшиві патрубки. Також концепту дісталися глибокі пороги та колісні диски з дизайном, що нагадує п’ять пелюсток. На дверях не видно ручок (навіть захованих у кузов), а дзеркала замінені на крихітні камери.

Changan представив автомобіль без панелі приладів Changan представив автомобіль без панелі приладів

У мінімалістичному салоні немає дисплеїв з боків передньої панелі для трансляції зображення із камер заднього вигляду. Традиційна панель приладів теж відсутня: можливо, її функції взяв на себе екранчик, вбудований в кермо, або ж центральний планшет мультимедійної системи.

Серед інших особливостей інтер’єру – “обрізаний” центральний тунель і світлі тони обробки. Крісла мають підставки для ніг, а спинка пасажирського переднього відкидається далеко назад.

Changan представив автомобіль без панелі приладів Changan представив автомобіль без панелі приладів Changan представив автомобіль без панелі приладів

Голова компанії Чжу Хуаронг назвав CD701 первістком Changan, побудованим на новій платформі для “розумних” автомобілів SDA. Інших подробиць про “техніку” концепту немає. Чи переродиться він у серійну модель, чи залишиться вправою інженерів, поки невідомо.

На початку серпня Changan випустила на домашній ринок первістка суббренду Avatr. Електрокар з «космічною» зовнішністю, автопілотом із 34 датчиками та вражаючою динамікою, названий Avatr 11, отримав цінник у 349 тисяч юанів – 1,9 мільйона гривень.

Свіжі новини

Схожі новини