HomeТехнологіїЯпонська компанія Toyo Tire заявила про революцію у розробці безповітряних шин (Відео)

Японська компанія Toyo Tire заявила про революцію у розробці безповітряних шин (Відео)

Японська компанія Toyo Tire оголосила про «революційний прогрес» у галузі розробки так званих безповітряних шин.

Представники компанії Toyo Tire запевняють, що вони зробили величезний крок уперед у створенні нового покоління автомобільних покришок – йдеться про так звані безповітряні шини.

“Ми досягли революційного прогресу в нашій технології”, – заявив глава відділу досліджень і розробок Toyo Tire Тамоцу Мізутані виданню Nikkei.

Головна перевага безповітряних шин полягає в тому, що вони не бояться проколів, ніколи не здують і не вимагають регулярної перевірки тиску. Інженери Toyo Tire почали створювати такі шини, які отримали кодове позначення Noair ще в 2006 році (а перші робочі зразки були представлені в 2012 році). Конструкція являла собою шини з спицями, що перехрещуються, на кшталт складних стільців: ця система дозволяла поглинати удари від дороги точно так, як і повітря під тиском у стандартній шині.

За словами розробників, за останні роки їм вдалося зробити безповітряні шини вдесятеро міцніші, ніж у перших зразків. А міцність шини на розрив зросла на 40%. В результаті за своїм ресурсом безповітряну шину вже зараз можна порівнювати із звичайними.

Зараз Toyo Tire вже випускає безповітряні шини, але в невеликій кількості: переважно їх використовують для гольф-карів. Це пов’язано з тим, що японські стандарти безпеки не дозволяють використовувати автомобілі з безповітряними шинами на дорогах загального користування.

Але в Toyo Tire впевнені, що все може скоро змінитися: у міру розвитку сегмента електромобілів та машин із системами автопілота потрібні покришки, які не вимагають обслуговування.

Свіжі новини

Схожі новини