HomeТюнингSmart Fortwo став брутальним монстром бездоріжжя

Smart Fortwo став брутальним монстром бездоріжжя

Уявіть, що ви сидите за кермом свого нового Lamborghini Aventador і прямуєте на чергові місцеві збори автолюбителів з блискучими автомобілями. Ви впевнені, що привернете до себе багато уваги зі своєю суперспортивною машиною і, можливо, так воно і буде принаймні протягом десяти хвилин. Або поряд з тобою не припаркується цей брутально піднятий Смарт, через який твій Ламбо начебто й не існує.

Це може бути гіпотетичний сценарій за участю справді брутального Smart Fortwo. Машина виставлена ​​на аукціон на спеціалізованому сайті, і виглядає вона справді вражаюче. Компактний міський автомобіль змінився зовсім небагато, «взутий» у 30-дюймові позашляхові шини на 15-дюймових дисках. Щоб вмістити великі колеса, компактний автомобіль отримав потужний 8-дюймовий ліфт.

Крім того, крила міського суперміні були досить серйозно урізані з додаванням масивних розширювачів арок. Ліфт підвіски досягається не простим розміщенням великих колодок – використовуються спеціальні койловери, специфічні важелі та інші компоненти, які, крім «заплеснілого вигляду», ще й забезпечують хорошу артикуляцію при їзді бездоріжжям.

Smart Fortwo став брутальним монстром бездоріжжя

У звіра також є всі інші характерні елементи добре підготовленого позашляховика – масивний зовнішній каркас безпеки, захист під кабіною та двигуном, експедиційний багажник та кілька додаткових світлодіодних планок та ліхтарів. Також є лебідка з тяговим зусиллям 1815 кг, яка легко виведе мікромашину з будь-якого положення.

Загальний позашляховий вигляд у поєднанні з кричачим кольором кузова роблять цей Smart Fortwo вбивчим. А ось первісне “вау” враження сильно псується при погляді на інтер’єр – він цілком стандартний, з додаванням додаткової мультимедії.

Smart Fortwo став брутальним монстром бездоріжжя

Стандартним є трициліндровий двигун потужністю 70 кінських сил, а також 5-ступінчаста автоматична коробка передач, що приводить у рух задні колеса. І хоча заявлена ​​максимальна швидкість становить 105 км/год, ми сумніваємося, що хтось спробує досягти її на такому піднесеному, але маленькому та легкому автомобілі.

Якщо ця машина здається вам знайомою, можливо, ви недавно бачили її у шоу Netflix Car Masters: Rust to Riches. Автомобіль спеціально підготовлений для серії від компанії Gotham Garage, і нехай він не такий швидкий, як Lamborghini, і фактично не підготовлений для бездоріжжя, як старий позашляховик, але він напевно привертає увагу.

Свіжі новини

Схожі новини