HomeЗакониВ Україні скасовуються пільги з ПДВ, акцизу та мита тільки для повнопривідних...

В Україні скасовуються пільги з ПДВ, акцизу та мита тільки для повнопривідних джипів

Комітет Верховної Ради підтримав відміну безкоштовної розмитнення і тепер законопроект буде винесений на голосування.

Верховна Рада розгляне скасування безкоштовної розмитнення авто. Парламентський комітет з питань фінансів, податкової митної політики підтримав відповідний законопроект №7311-д , але із застереженнями. Про це розповів у Telegram народний депутат Ярослав Желєзняк.

Проект закону “Про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо окремих податків та зборів у період військового, надзвичайного стану” повертає акциз, ПДВ та мито на автомобілі.

Втім, додали виняток – безкоштовна розмитнення залишається на транспорт для ЗСУ – повнопривідні автомобілі, випущені до 2017 року

“Скасовуються пільги з ПДВ, акцизу та мита при ввезенні транспортних засобів. На жаль, цією опцією стали багато користуватися, щоб дешево завозити люксові іномарки, тому довелося прибрати. Залишаються пільги на ввезення повнопривідних джипів до 2017 року випуску, необхідних для Збройних сил” – Заявив Ярослав Железняк.

Водночас, було прийнято рішення не підвищувати ПДВ та не повертати акциз на пальне, адже воно й так у дефіциті. Крім того, пропонується дозволити ввезення в Україну на час воєнного стану тракторів, вантажних авто та спецтехніки стандарту Євро-3.

Тепер законопроект мають розглянути у Верховній Раді у першому читанні та загалом. Набуде чинності після прийняття, підписання Президентом та публікації.

Свіжі новини

Схожі новини