ГоловнаЗакониЗакон про «нульове розмитнення» авто можуть передчасно відмінити вже в четверг

Закон про «нульове розмитнення» авто можуть передчасно відмінити вже в четверг

Дата:

Новини по темі

Уряд підвищив рівень торговельних надбавок на дизпаливо та бензин

Постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук...

В Україні скасовуються пільги з ПДВ, акцизу та мита тільки для повнопривідних джипів

Комітет Верховної Ради підтримав відміну безкоштовної розмитнення і тепер...

Пільги по розмитненню найчастіше використовують ділки, які бажають нажитися, а прості громадяни ввозять не так багато автомобілів.

Безкоштовне розмитнення авто в Україні може бути скасовано і до закінчення військового стану. Причина – зловживання пільгами. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з податкової та митної політики Данило Гетьманцев в інтерв’ю НВ.

За словами депутата, нульовим розмитненням під час війни користується не дуже багато простих громадян, натомість активізувалися комерційні структури. Вони ввозять автомобілі для подальшого перепродажу.

“Вже більше 10 тисяч автомобілів пройшли через митний кордон без сплати податків. Черги на західному кордоні досить великі. Уряд запропонував таке рішення, враховуючи, що велика кількість автомобілів була пошкоджена і буде пошкоджена в результаті агресії. Хоча іноді ми бачимо, що заробляють на Це не прості люди, а ділки, і тому ми зараз розглядаємо можливість цей процес припинити”, – заявив Данило Гетьманцев.

Раніше заступник міністра транспорту Мустафа Найєм розповів, що така активність із ввезення авто під час війни здивувала наших європейських партнерів. Тим більше, що нерідко приганяють не доступні, а преміальні автомобілі типу Audi Q7 2022 року, BMW X5, Mercedes-Benz S-Class або Cadillac Escalade вартістю 3,1 млн. грн.

Це, а також черги з євроблях на кордоні, спонукало уряд та Держприкордонслужбу терміново запровадити обмеження на ввезення вживаних авто в Україну. Тим не менш, пільги все ж таки продовжили і розмитнити авто безкоштовно можна до 25 травня. Втім, за словами першого заступника Державної митної служби Олександра Шуцького, Верховна Рада вже в четвер може запровадити нові обмеження або взагалі скасувати безкоштовну розмитнення.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини