HomeАвторинокПрибуток Mercedes-Benz у II кварталі зріс на 7%

Прибуток Mercedes-Benz у II кварталі зріс на 7%

Німецький виробник люксових автомобілів Mercedes-Benz Group AG у другому кварталі 2022 року збільшив чистий прибуток від операцій, що продовжуються, на 2,2%, виручку – на 7% на тлі активного попиту споживачів. Крім того, компанія підвищила деякі цільові фінансові показники на 2022 рік.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток від операцій, що продовжуються, у квітні-червні зріс до 3,107 млрд євро з 3,041 млрд євро за аналогічний період роком раніше. Виторг піднявся до 36,44 млрд євро з 34,12 млрд євро. Скоригований прибуток до податкових та процентних виплат (EBIT) склав 4,94 млрд євро проти 4,56 млрд євро минулого року.

Mercedes-Benz покращила прогноз на 2022 рік на тлі сильних результатів, але також попередила про «виключний рівень невизначеності» у зв’язку з конфліктом в Україні, високою інфляцією, пандемією коронавірусу та перебоями у світових ланцюжках поставок. Компанія очікує на суттєве зростання виручки в порівнянні з попереднім роком, тоді як раніше прогнозувала лише її незначне зростання.

Показник EBIT очікується трохи вище за рівень минулого року, тоді як попередній прогноз передбачав його збереження на рівні минулого року. У цьому компанія не наводить конкретних цифр.

Свіжі новини

Схожі новини